Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje nuteisti plėšikai

Savadarbė teleskopinė lazda
Elektrėnų policijos nuotr. / Savadarbė teleskopinė lazda
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apygardos teismas paskelbė nuosprendį jaunuoliams, sunkiai sužalojusiems ir apiplėšusiems asmenį.

Pirmadienį Klaipėdos apygardos teismas paskelbė nuosprendį bendraamžiams 25 metų Donatui Tutliui ir Edgarui Voitechovskiui, kurie veikdami bendrininkų grupe dėl savanaudiškų paskatų sunkiai sužalojo, apiplėšė nukentėjusįjį R. K. bei pagrobė asmens dokumentą. Nuteistiesiems paskirta atlikti 7 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmes.

Klaipėdos apygardos teismas nustatė, kad 2010 m. balandžio 14 d., apie 19 val., nuteistieji Klaipėdos mieste, Tiltų g. 3-čio namo laiptinės pirmame aukšte, dėl savanaudiškų paskatų, turėdami tikslą užvaldyti nukentėjusiojo turtą, tyčia ne mažiau kaip du kartus metaliniu strypu sudavė nukentėjusiajam į galvą ir tokiu būdu sunkiai sutrikdė nukentėjusiojo sveikatą. Nuteistieji dar pagrobė iš nukentėjusiojo turto už 12300 Lt ir jo asmens dokumentą.

Teismas nustatė, kad būtent kaltinamieji sunkiai sutrikdė nukentėjusiojo sveikatą, kad tam jie panaudojo su savimi turėtą metalinį strypą, kad nusikaltimas buvo padarytas siekiant užvaldyti nukentėjusiojo turtą. Teismas nurodė, kad faktas, kuris pirmas ar paskutinis iš nuteistųjų smogė strypu nukentėjusiajam, nusikalstamos veikos kvalifikacijai įtakos neturi, nes strypas užpuolimui buvo paruoštas, jo panaudojimą abu nuteistieji numatė iš anksto, todėl už fizinio smurto pasekmes privalo atsakyti abu.

Iš nuteistųjų solidariai nukentėjusiajam priteista 13,7 tūkst. Lt turtinei žalai atlyginti ir 70 tūkst. Lt neturtinei žalai atlyginti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min