2013-07-29 10:03

Klaipėdoje pareigūnai sulaukė 500 litų kyšio pasiūlymo, Vilniuje – 50 litų

Pareigūnai pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl papirkimo. Klaipėdos pareigūnai sulaukė dešimt kartų didesnio kyšio pasiūlymo nei Vilniaus.
Kelių policininkas ant automobilio klijuoja lipduką „Aš neimu kyšio“
Kelių policininkas ant automobilio klijuoja lipduką „Aš neimu kyšio“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Sekmadienį apie 7.19 val. Klaipėdoje, Vilniaus plente, P.Ž. (gim. 1964 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą, Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos biuro Kelių patrulių kuopos 1-ojo būrio vyresniajam patruliui siūlė 500 litų kyšį.

Vyras vairavo automobilį neblaivus. Jam nustatytas 0,54 promilės girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo.

Policijos departamentas praneša, kad tą pačią dieną apie 15 val. Vilniuje, Uosių gatvėje, L.Č. (gimusi 1970 m.), siekdama, kad būtų paleistas sulaikytasis už grasinimus kaimynams ir nedidelį chuliganizmą F.K. (gim. 1959 m.), Vilniaus apskrities VPK Patrulių rinktinės 2-osios kuopos 3-iojo būrio patruliams siūlė 50 litų kyšį.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą