Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 01 07, 08:56

Klaipėdoje pareigūnai sutramdė ginklais prekiavusius užsieniečius brolius

Klaipėdoje policijos pareigūnams įkliuvo du broliai iš Ukrainos, prekiavę ginklais, šaudmenimis, narkotinėmis bei psichotropinėmis medžiagomis.
Klaipėdos pareigūnams įkliuvo broliai ukrainiečiai, nelegaliai prekiavę ginklais.
Klaipėdos pareigūnams įkliuvo broliai ukrainiečiai, nelegaliai prekiavę ginklais. / Klaipėdos apskrities VPK nuotr.

Baudžiamojon atsakomybėn patraukti du broliai – Ukrainos Respublikos piliečiai, turintys leidimus nuolat gyventi Lietuvoje. Kaltinamieji su įkalčiais sulaikyti 2015 m. liepos mėn. pabaigoje, po to, kai vienas iš jų už 500 Eur pasikėsino parduoti pistoletą kulkosvaidį „Agram 2000“.

Taip pat nustatyta, kad 1978 metais gimęs, vienoje uostamiesčio bendrovėje dirbęs taksistas, Rietave gyvenančiam asmeniui už 280 Eur pardavė pistoletą „TT“ bei 3 dėtuves su 22 šoviniais. Ikiteisminio tyrimo metu gauta duomenų, kad prie nusikalstamos veikos prisidėjo ir ginklų pardavėjo 1965 metais gimęs brolis, kuris slėpė ir remontavo ginklus.

Be to, kratos metu pas kaltinamuosius rasta ir paimta psichotropinė medžiaga – metamfetaminas, ir narkotinė medžiaga – kanapės.

Ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo ginklais ir narkotikais dar vieno asmens atžvilgiu nutrauktas, nesurinkus pakankamai duomenų, pagrindžiančių jo kaltę dėl nusikalstamos veikos padarymo.

VIDEO: Sutramdė ginklais prekiavusius užsieniečius brolius

Ikiteisminis tyrimas kovinį pistoletą pas kaltinamąjį įsigijusio rietaviškio atžvilgiu išskirtas į atskirą tyrimą ir užbaigtas supaprastinto proceso tvarka.

Vienas kaltinamasis suimtas, kitam paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis numato areštą arba laisvės atėmimą iki 5 metų. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 8 metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min