2017-07-05 10:31

Klaipėdoje pavogta 17 dviračių

Uostamiestyje antradienį pastebėta, jog pavogta septyniolika dviračių, priklausančių užsienio kompanijai, pranešė Klaipėdos apskrities policija.
Vokiečio sukurtas dviratis-motciklas, net ir lengvia minamas gali išvystyti iki 80 km/h greitį
Asociatyvi iliustracija / AFP/„Scanpix“ nuotr.

1953 metais gimęs vyras pastebėjo, kad sugadinus spyną ir garažo duris įsibrauta į patalpą, iš kurios pavogta dešimt „Panther“ dviračių, du elektriniai dviračiai „Kalkhoff“ ir penki „Fahradmanufaktur“ dviračiai.

Jie priklauso Vokietijos įmonei. Padaryta žala nustatinėjama.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą