Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 10d. 12:48

Klaipėdoje perėjoje moterį mirtinai sužalojęs Aleksandras Zabolotnas siunčiamas už grotų

Teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Teisme

Klaipėdos miesto apylinkės teismas tenkino Klaipėdos apygardos probacijos tarnybos Probacijos skyriaus teikimą ir panaikino 58 metų Aleksandrui Zabolotnui vasaros pradžioje nuosprendžiu paskirtos dvejų metų laisvės atėmimo bausmės vykdymo atidėjimą bei pasiuntė nuteistąjį į atvirąją koloniją.

Praėjusių metų vasaros pradžioje Klaipėdos miesto apylinkės teismas minėtam vyrui, automobiliu mirtinai sužalojusiam pėsčiųjų perėja ėjusią moterį, skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, atidedant bausmės vykdymą dvejiems metams. Vyrui taip pat buvo uždrausta vairuoti transporto priemones trejiems metams ir jis buvo įpareigotas žuvusios moters artimiesiems atlyginti neturtinę žalą.

Nepaisydamas teismo sprendimo, nuteistasis rudenį vis tiek vairavo automobilį. Vyras teisinosi, kad važiavo paimti blogai pasijutusios žmonos. Šis paaiškinimas teismo neįtikino ir jam buvo skirta bauda.

Spręsdamas klausimą dėl bausmės vykdymo atidėjimo panaikinimo teismas atsižvelgė į tai, kad rugpjūtį nuteistasis dar kartą vairavo automobilį neturėdamas tokios teisės ir būdamas neblaivus. Už tai jis buvo patrauktas administracinėn atsakomybėn. Teismo priimtą nutarimą dėl šio įvykio dar galima skųsti.

Esant minėtoms aplinkybėms, teismas tenkino probacijos tarnybos teikimą ir panaikino nuteistajam laisvės atėmimo bausmės vykdymo atidėjimą. Bausmę nustatyta atlikti atvirojoje kolonijoje.

Teismo nutartį galima skųsti Klaipėdos apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min