Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje pora tiek gėrė, kad nepastebėjo, kas išsivedė vaiką

Girta pora nepastebėjo, kad dingo vaikas
123rf.com nuotr. / Girta pora nepastebėjo, kad dingo vaikas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sugyventiniai iš uostamiesčio apie dingusį keturmetį policijai pranešė trečiadienį vakare, apie 22.30 val. Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino berniuko motina. Ieškoti vaiko išsiųstos gausios policijos pajėgos – ir patruliai, ir kriminalistai. Tačiau po kelių valandų paieškų paaiškėjo, kad vaiką iš girtaujančių sugyventinių namų išsivedė senelis. Tėvai to nepastebėjo, praneša LNK žinios.

Atvykus policijai motina ir sugyventinis paaiškinti vaiko dingimo aplinkybių nesugebėjo, nes buvo girti. 

„Išgėręs ar prigėręs buvau. Nežinau, kaip pasakyti. Atsikėliau, pasiklausiau (kur vaikas – red. past.), ta nežinojo“, – žurnalistams sakė tėvas.

Policininkai apžiūrėjo ne tik namą, kuriame gyveno šeima, bet ir išžvalgė šalia esančio darželio teritoriją. Labiausiai nerimauta, kad tamsoje vaikas galėjo įkristi į netoliese esantį tvenkinį ar upę kitapus gatvės.

Prieš kreipiantis pagalbos į kinologus, nutarta patikrinti berniuko motinos ir sugyventinio telefonus. Susisiekus su sugyventinio tėvu paaiškėjo, kad keturmetis ramiai miega jo namuose. Seneliui pagailo girtoje kompanijoje esančio berniuko ir jis vaiką išsivežė į šalia Klaipėdos esančius sodus.

„Susipykau su tėvu dėl to, kad vaiką paėmė ir man nieko nesakė“, – teigė berniuko motinos sugyventinis, vis dėlto pripažinęs, kad senelis pasielgė gerai. 

Apie 1.30 val. vaiko paieška buvo nutraukta. Policininkai berniuko motinai ir jos draugui nustatė sunkų girtumą.

Paklaustas, kokias išvadas padarė po šio įvykio, vyras LNK žinių reporteriams sakė, kad jokių.

Jis pasakojo uždarbiaujantis Norvegijoje, todėl žino, kas jų šeimai grėstų toje šalyje. Klaipėdos policija sako dar spręsianti, ar taikyti administracinę atsakomybę berniuko motinai už vaiko nepriežiūrą.

Klaipėdos vaiko teisių apsaugos tarnybos vadovė Gražina Aurylienė tvirtino, kad tarnybos darbuotojai pirmiausia apsilankys šeimoje. Išsiaiškinus situaciją ir gavus duomenis iš visų susijusių institucijų, tarnyba spręs klausimą dėl įrašymo į rizikos šeimų apskaitą.

Kol kas keturmečio šeima nebuvo rizikingų šeimų sąraše. Jei į jį pateks, sulauks nemažo socialinių tarnybų dėmesio.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Vaikas Klaipėda
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min