Klaipėdos miesto policijos pareigūnai pradėjo tyrimą dėl galimos vagystės.
Trečiadienį į pareigūnus kreipėsi 1936 m. gimęs vyras, kuris pranešė, kad vasario 3 d. apie 13 val. Klaipėdoje, Naujakiemio g., iš buto išėjus nepažįstamai moteriai, pastebėjo, kad yra pavogtos dvi piniginės, kuriose buvo 7500 eurų.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.
