Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 13d. 08:44

Klaipėdoje septyni jaunuoliai apsinuodijo alkoholiu ir psichotropinėmis medžiagomis

Ligoninėje
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Ligoninėje
Klaipėdos policija tiria incidentą, per kurį net septyni jaunuoliai apsinuodijo alkoholiu ir psichotropinėmis medžiagomis (atnaujinta 10.45 val.)

Kaip informuoja Policijos departamentas, sekmadienį apie 20.30 val. į Klaipėdos universitetinę, Vaikų ir Respublikinę ligonines iš Klaipėdos, I.Simonaitytės gatvės, pristati septyni jaunuoliai.

Pasak policijos, įtariama, kad K.K. (gim. 1987 m.) apsinuodijo psichotropinėmis medžiagomis, L.C. (gimusi 1989 m.) apsinuodijo alkoholiu, K.B. (gimusi 1992 m.) apsinuodijo alkoholiu, E.M. (gimusi 1993 m.) irgi apsinuodijo alkoholiu, o K.O. (gimusi 1992 m.), G.Š. (gimusi 1989 m.) ir R.S. (gim. 1982 m.) apsinuodijo psichotropinėmis medžiagomis.

K.K., L.C., K.B. ir E.M. paguldyti į ligoninę, o K.O., G.Š. ir R.S., suteikus medicinos pagalbą, gydosi namuose.

Papildyta 10.45 val: Kaip pasakojo Klaipėdos VPK atstovas spaudai Albinas Strumyla, visa septyniukė – tarp jų ir trys nepilnametės merginos – sekamadienio vakarą vartojo alkoholinius gėrimus ant Simonaitytės kalno.  Jaunuoliams ėmė darytis bloga, tad jie patys išsikevietė medikus.

Anot Klaipėdos Vaikų ligoninės vyriausios gydytojos Klaudijos Bobianskienės, į vaikų ligoninę medikai atvežė tris merginas. Vieną iš jų medikams teko gaivinti greitosios pagalbos automobilyje, kita paguldyta į Neurologijos skyrių. Šiandien visos jos išleistos į namus. 

K.Bobianskienės teigimu, merginos pasakojo, kad kartu su vaikinų kompanija vartojo alkoholį, į kurį, greičiausia buvo lašinamos psichotropinės medžiagos. Kai merginoms ėmė darytis bloga, kartu besilinksminę vaikinai iškvietė medikus. Vėliau atvykę į ligoninę vaikinai atrodė blaivūs.

Įvykį tiria Klaipėdos VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimų biuras. Ikiteismynis tyrimas kol kas nepradėtas. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:14
24:24
19:47

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min