Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 6d. 11:04

Policija įspėja ir pataria: pajūryje sukčiai naudojasi būsto nuomininkų patiklumu

Daugiabučiai
Klaipėdos AVPK nuotr. / Daugiabučiai

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas įspėja, kad yra padaugėję su butų nuoma susijusių sukčiavimo atvejų. Žmonės interneto portaluose, socialiniuose tinkluose randa skelbimus, kad išnuomojami butai, susisiekia su tariamais nuomotojais, kurie prašo iš anksto pervesti nurodytą sumą. Banko pavedimus atlikę nukentėjusieji nebesusisiekia su „nuomotojais“, skelbimai taip pat dingsta.

Vien per paskutines dvi paras tokiu būdu po daugmaž 200 eurų neteko net trys žmonės. Jie norėjo išsinuomoti butus Palangoje – Žemaitės gatvėje, Klaipėdoje – Liepojos gatvėje, ir apartamentus poilsio namuose Kuverto gatvėje, Neringoje, tačiau nė vienam iš jų to padaryti nepavyko. Tariami butų nuomotojai į skambučius nebeatsakė, o kambarių poilsio namuose siūlytojas į elektroniniu paštu išsiųstą laišką parašė šitokį atsakymą: „Labai atsiprašome, kadangi įvyko nelaimė mūsų apartamentuose“. Tačiau „nelaimę patyrę“ apartamentų „nuomotojai“ nesiteikė grąžinti sumokėtų pinigų.

Pareigūnai kviečia atsargiai ieškoti patalpų būsto nuomai, ypač artėjant mokslo metams ir į Klaipėdą suvažiuosiant būsimiesiems studentams.

„Tie, kurie nori saugiai ir patogiai apsigyventi, turėtų pirmiausia susitikti su nuomotoju, apžiūrėti butą, įsitikinti, kad jis nuomojamas legaliai, sudaryti sutartį, ir tik tuomet mokėti už jį suderėtą sumą“, – ragina policija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

25:55
01:02
01:31
Parašykite atsiliepimą apie 15min