Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 1d. 16:58

Klaipėdoje sukčių nusivijęs senolis rinko išmėtytus savo pinigus

Telefoninių sukčių nusikaltimai tapo asmenine drama šimtams Lietuvos gyventojų
15min iliustracija / Telefoninių sukčių nusikaltimai tapo asmenine drama šimtams Lietuvos gyventojų

Klaipėdos policija informuoja apie du sukčiavimo atvejus, kurių vienas baigėsi su mažesniais nuostoliais ir grumtynėmis su jaunu sukčiumi.

Pranešama, kad paskutinę pavasario dienąį Klaipėdos m. PK kreipėsi pilietis, gim. 1934 m., kuris pranešė, jog į namus laidiniu telefonu paskambino nepažįstamas vyriškis ir prisistatė policijos finansinių nusikaltimų tyrėju.

Balsas ragelyje informavo, kad į jo butą atvyks policijos pareigūnas nufotografuoti turimų galimai padirbtų pinigų, paims paaiškinimą.

Vaikinas, pagriebęs juos nuo stalo, bandė pabėgti iš buto.

Atvyko vienas neuniformuotas vaikinas, neprisistatė, policijos pažymėjimo neparodė. Buto savininkas vaikinui leido nufotografuoti pinigus – 1150 eurų.

Vaikinas, pagriebęs juos nuo stalo, bandė pabėgti iš buto. Pareiškėjas stengėsi jį sulaikyti, abu susistumdė. Įtariamasis pabėgo. Pareiškėjas laiptinėje ant žemės rado 800 eurų, dar 100 eurų rado jo kaimynas.

Įtariamojo požymiai: amžius – apie 18-20 metų, vidutinio kūno sudėjimo, ūgis – apie 170 cm, plaukai trumpi apytamsiai, kalbėjo lietuviškai. Buvo apsirengęs tamsiai mėlyna striuke. Pradėtas plėšimo tyrimas.

Ne taip gerai baigėsi kitam klaipėdiečiui, gim. 1974 m. Jis pranešė apie tai, kad nuo gegužės 17 iki 31 dienos galimai sukčiams internetu pervedė 18930 eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min