Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 16d. 10:40

Klaipėdoje sulaikė įtariamą automobilio padegėją: rado benziną ir apdegusius drabužius

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai, bendradarbiaudami su Klaipėdos policijos komisariato pareigūnais sulaikė asmenį įtariamą tyčia sunaikinusį svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas Klaipėdos miesto policijos komisariate rugpjūčio mėnesį gavus nukentėjusiojo asmens pareiškimą dėl automobilio Volkswagen padegimo Klaipėdoje.

Rugsėjo mėnesį Klaipėdos miesto PK ir KPONTV pareigūnai nustatė ir sulaikė šio nusikaltimo padarymu įtariamą 35 metų niekur nedirbantį vyriškį, anksčiau teistą už plėšimus, vagystes, turto sunaikinimą ar sugadinimą, viešosios tvarkos pažeidimą, sukčiavimą, grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą.

Atlikus kratą šio asmens gyvenamosiose vietose, rasti apdegę drabužiai, talpa su degiu skysčiu bei degtukų dėžutės.

Įtariama, kad minėtas vyriškis, plaktuku išdaužęs automobilio langą, padegė automobilį iš anksto įsigytu benzinu. Be to, paaiškėjo, kad įvykio metu kaltininkas ir pats galimai apdegė rankas ir kaklo apatinę dalį bei drabužius.

Šiuo metu Klaipėdos miesto PK pareigūnai pastarojo asmens atžvilgiu atlieka kelis ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, žmogaus terorizavimo.

Įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūra.

Už svetimo turto sunaikinimą ar sugadinimą visuotinai pavojingu būdu, baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 5 metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min