Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje sulaikyta grupuotė, platinusi narkotikus ir plovusi pinigus (video)

Sulaikymo operacija.
Klaipėdos VPK nuotr. / Sulaikymo operacija.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo, neteisėto disponavimo šiomis medžiagomis labai dideliais kiekiais bei „pinigų plovimo“.

Prieš teismą stos 8 įtariamieji: du narkotines (psichotropines) medžiagas vartojantys asmenys, keturi tiesioginiai šių medžiagų platintojai bei du šią nusikalstamą veiklą organizavę ir kontroliavę, su organizuotomis nusikalstamomis grupuotėmis siejami asmenys.

Kaltininkams inkriminuojama 13 nusikalstamų veikų, taip pat ir neteisėtas disponavimas šaudmenimis bei disponavimas labai dideliu heroino kiekiu. Įtariama, kad nusikalstamą veiklą organizavo ir vykdė 1979 metais gimęs Klaipėdos miesto gyventojas V.M., jam talkino 1984 metais gimęs klaipėdietis R.L. Pastaruosius du asmenis, važiavusius prabangiu automobiliu „Audi A8“, policijos pareigūnai sulaikė pernai liepos mėnesio pabaigoje. Įtariama, kad kaltininkai Palangoje įsigijo ir gabeno į Klaipėdą apie 50 g heroino.

Šiuo sulaikymu ONTB pareigūnai baigė visus 2010 metus trukusį grupuotės, Klaipėdos mieste platinusios narkotines (psichotropines) medžiagas, nusikalstamos veiklos tyrimą.

Trys kaltininkai suimti, likusiems šiuo metu paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės. Paskelbta dar vieno asmens, nuo ikiteisminio tyrimo pasislėpusio Palangos miesto gyventojo, 1975 metais gimusio M.K. paieška.

Be to, apribotos V.M. tėvo nuosavybės teisės į jo vardu užregistruotus ir, įtariama, už pajamas, gautas iš neteisėtos narkotikų apyvartos, įsigytus automobilius „BMW 525“ (2008 metų, rinkos vertė apie 120 tūkst. Lt) ir „Mitsubishi Lancer Evoliution“ (2009 metų, rinkos vertė apie 65 tūkst. Lt).

Trys kaltininkai jau ne kartą teisti: už išžaginimą, vagystes, plėšimus, turto sunaikinimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Už nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimą numatomas laisvės atėmimas iki 7 metų. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatomas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų, o už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais numatomas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

 Sulaikymo operacija:

VIDEO: Klaipėdoje prieš teismą stos narkotikų prekeivių grupė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min