Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 30, 13:25

Klaipėdoje sulaikytas degalinę ir lošimo saloną apiplėšęs vyras

Klaipėdos kriminalistai sulaikė asmenį įtariamą grasinant peiliu apiplėšusį degalinę bei lošimų saloną. Aiškėja, kad vyras jau ir anksčiau ne kartą buvo teistas.
Sulaikymas
Sulaikymas / Kauno apskrities VPK nuotr.

Birželio 16 d. apie 23 val. uostamiesčio pareigūnams buvo pranešta, kad Klaipėdoje, Taikos prospekte vyras, grasindamas peiliu lošimų automatų salono darbuotojai, iš kasos pagrobė 300 eurų.

Po kelių valandų – apie 04.44 val. buvo pranešta apie dar vieną panašų nusikaltimą – Taikos prospekte, degalinėje, nepažįstamas vyras, darbuotojai grasindamas peiliu, iš kasos pagrobė apie 150 eurų ir apie 15 pakelių cigarečių.

Ikiteisminius tyrimus dėl plėšimo (pagal LR BK 180 str. 2 d.) pradėję Klaipėdos apskrities VPK KP Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, išanalizavę vaizdo stebėjimo kamerų ir kitus turimus duomenis, birželio 27 d. uostamiestyje, nuomojamame bute, sulaikė ir į areštinę uždarė 1985 m. gimusį vyrą, kuris įtariamas įvykdęs šiuos du plėšimus. Birželio 29 d. teismas įtariamąjį leido suimti 3 mėnesiams.

Nuolatinės gyvenamosios vietos neturinčiam, anksčiau ne kartą už panašaus pobūdžio nusikaltimus teistam vyrui už plėšimą panaudojant nešaunamąjį ginklą, peilį ar kitą specialiai žmogui sužaloti pritaikytą daiktą, gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų (pagal LR BK 180 str. 2 d.).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min