Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Klaipėdoje sulaikyti brangų fotoaparatą pasisavinę sukčiai

Klaipėdos policijos pareigūnai sulaikė brangų fotoaparatą pasisavinusius sukčius. Klaipėdos miesto policijos pareigūnai praneša išaiškinę sukčiavimo atvejį.
Klaipėdoje sulaikyti brangų fotoaparatą pasisavinę sukčiai
Klaipėdoje sulaikyti brangų fotoaparatą pasisavinę sukčiai / Klaipėdos apsk. VPK nuotr.

Sekmadienį į uostamiesčio pareigūnus kreipėsi 58 metų vyras. Jis nurodė, jog tądien Taikos prospekte, automobilių stovėjimo aikštelėje nepažįstamam, apie 20 metų smulkaus kūno sudėjimo asmeniui įdavė savo fotoaparatą NIKON D750. Jo vertė – 1700 eurų. Tariamas pirkėjas buvo atsiuntęs neva padaryto bankinio pavedimo už fotoaparatą kopiją.

Netrukus vyras suprato esąs apgautas ir kreipėsi į pareigūnus.

Tą patį vakarą, turėdami informacijos, jog pasisavintas fotoaparatas jau parduodamas internetu, Klaipėdos miesto Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus pareigūnai apsimetę pirkėjais sutarė dėl susitikimo ir surengę pasalą sulaikė tris įtariamuosius – 1992 ir 2001 metais gimusius bei už vagystes ir kitus nusikaltimus praeityje teistus asmenis. Jie taip pat sulaikė 1999 metais gimusį neteistą vaikiną.

Šiuo metu įtariamieji uždaryti į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę, pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo. Fotoaparatas paimtas ir bus grąžintas teisėtam savininkui, skelbia policija.

„Policija primena, jog būtumėte atsargūs parduodant prekes internetu – pirmiausia įsitikinkite, jog tikrai gavote pinigus, ir tik tada atiduokite prekę“, – ragina pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius