Tiesiogiai
2012-08-03 10:44

Klaipėdoje užsiliepsnojo apleisti garažai

Klaipėdos ugniagesiai išskubėjo gesinti užsiliepsnojusių apleistų garažų.
Pagalbos telefonas 112
Pagalbos telefonas 112 / PAGD nuotr.

Kaip informuoja Bendrasis pagalbos centras, penktadienį apie 10.30 val. gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdoje, Birutės g. dega apleisti garažai.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos apskrities VPK.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą