Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos „Akropolyje“ – ekstremalių situacijų valdymo mokymai

Klaipėdos „Akropolyje“ naktį surengtos ekstremalių situacijų valdymo pratybos.
KPMS nuotr. / Klaipėdos „Akropolyje“ naktį surengtos ekstremalių situacijų valdymo pratybos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ ketvirtadienį naktį įvyko mokymo taktinės pratybos. Tai vieni iš daugelio ekstremalių situacijų valdymo mokymų, kurie periodiškai vyksta prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“.

„Šių pratybų metu buvo imituoti gaisro židiniai Klaipėdos „Akropolyje“ įsikūrusiame kino centre bei boulinge. Mokymuose dalyvavo priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai, policija ir medikai, taip pat „Akropolio“ darbuotojai ir apsaugininkai“, – pasakoja Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis.
 

Tokie visuose prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ periodiškai vykstantys mokymai yra skirti realiomis sąlygomis įvertinti tiek prekybos ir pramogų centro darbuotojų, tiek ir ugniagesių gelbėtojų pasirengimą ekstremalioms situacijomis.

„Visuose prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ įsikūrusių parduotuvių darbuotojų priešgaisriniai teoriniai ir praktiniai mokymai vyksta kasmet, tačiau taktinės pratybos, kokios vyko šiąnakt Klaipėdoje, leidžia įtvirtinti žinias praktikoje ir patikrinti mūsų darbuotojų pasirengimą valdyti ekstremalias situacijas“, – sakė bendrovės „Akropolis LT“ vadovė Renata Jakubčionienė.

Pasak Klaipėdos „Akropolio“ valdytojo, kino centras ir boulingas gaisro imitacijai pasirinkti neatsitiktinai. „Kino centre ir boulinge visada daug žmonių, o erdvė mažesnė. Iš patirties žinome, kad žmonių evakuacija iš pastato yra sudėtingiausia ekstremalios situacijos valdymo dalis. Lankytojus neretai tenka varu varyti iš prekybos centro, o ir mūsų darbuotojų pasirengimą geriausiai galima įvertinti atliekant sudėtingiausias užduotis. Džiaugiuosi, kad specialistai gerai įvertino mūsų darbuotojų pasirengimą ir priešgaisrines priemones įdiegtas „Akropolyje“, – sako O.Zibalis.

Priešgaisrinių gelbėjimo valdybų specialistai nuolat tikrina prekybos ir pramogų centrų „Akropolis“ priešgaisrinės apsaugos sistemas bei darbuotojų žinias.  Pasirengimą civilinei saugai bei ekstremalioms situacijoms prekybos centruose taip pat tikrina savivaldybių rizikų ekspertai, Valstybinės darbo inspekcijos atstovai.

Statinių konstrukcijas, taip pat priešgaisrines sistemas „Akropoliuose“ prižiūri specialiai tam samdomos bendrovės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min