Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai rungėsi dėl geriausiojo vardo

Konkurso akimirkos
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Konkurso akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Klaipėdos apskrities pareigūnai dalyvavo Geriausio viešosios policijos patrulio ir geriausio viešosios policijos prevencijos (veiklos) padalino pareigūno konkurse. Jame dalyvavo patrulių poros, merginos ir vaikinai, bei prevencijos padalinių atstovai iš Klaipėdos ir apskrities miestų ar rajonų, praneša Klaipėdos apskrities VPK.

Pirmasis konkurso etapas organizuotas savo veiklą baigiančiame Lietuvos policijos mokyklos Klaipėdos padalinyje, šaudykloje ir stadione, ekstremalaus vairavimo aikštelėje Klaipėdos rajono Šimkų kaime, o žinių tikrinimo, taktikos ir dėmesingumo rungtys popiet surengtos Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate.

Jauni ambicingi konkurso dalyviai, patruliai, jau ne pirmą kartą siekiantys geriausiųjų vardo, spinduliuoja pasitikėjimą ir kalba, kad jiems konkursas – ir iššūkis, ir malonumas. Pareigūnai sako, jog tokios savybės kaip greitis, lankstumas, gebėjimas sutelkti dėmesį, tokie įgūdžiai kaip figūrinis vairavimas be galo reikalingi kasdienėje veikloje, džiaugiasi, kad tarnyboje kol kas neteko pasinaudoti rankos taiklumu.

Ekstremalaus vairavimo aikštelėje prie tarnybinių automobilių vairų sėdo tiek merginos, tiek vaikinai. Mašinoms nardant tarp skiriamųjų kūgelių, girdėjosi tik stabdžių cypimas ir matėsi nuo trinamų į asfaltą padangų kylantis dūmelis.

Geriausių Viešosios policijos pareigūnų konkurso komisijos pirmininkas, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos viršininkas Andrius Leliuga, sako, kad policijos pareigūnų susitikimas tokiame konkurse yra labai sveikintinas: „Jie pabendrauja su geriausiais kolegomis, įgyja dar daugiau motyvacijos siekti tarnybos aukštumų“.

Ankstesnis daugkartinis geriausio apylinkės inspektoriaus Klaipėdos apskrityje ir Lietuvoje vardo laimėtojas Marius Vaičikauskas dabar sėkmingai eina vieno iš Klaipėdos apskrities policijos komisariatų – Rietavo PK – viršininko pareigas.

Šiandieną geriausiais patruliais tapo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai Irma Norkutė ir Tadas Petraitis.

Geriausias Klaipėdos apskrities VPK Viešosios policijos (veiklos) padalinio pareigūnas dirba Klaipėdos rajono policijos komisariate: jis – Ramūnas Norvilas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min