Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos kriminalistai pričiupo du įtariamuosius moters plėšimu

Naujasis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastatas
J.Andriejauskaitės/15min.lt nuotr. / Naujasis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos pareigūnais sulaikė du ne kartą teistus plėšikus, prieš kelis mėnesios užpuolusius ir apiplėšiusius brandaus amžiaus moterį.

2017 m. vasario mėnesį Klaipėdos apskr. VPK pareigūnai sulaukė nuo plėšikų nukentėjusios moters pagalbos prašymo. Aiškinantis įvykio aplinkybes, buvo nustatyta, kad 1958 m. gimusi klaipėdietė buvo apiplėšta, kai po darbo, apie 22 val., vyko namo, tačiau tik priėjusią autobusų stotelę Taikos pr., prie Pirminės sveikatos priežiūros centro, ją užpuolė du nepažįstami asmenys.

Vienas aukai papurškė į veidą dirginančių dujų, o kitas puolė plėšti iš rankų ne tik jos turėtą rankinę, bet ir pirkinių krepšį su įvairias maisto produktais. Moteris bandė priešintis, tačiau įveikti dviejų užpuolikų jėgų neužteko, o ir kaip tyčia tuo metu, prie pakankamai judrios miesto gatvės, pašalinių asmenų, galėjusių suskubti į pagalbą, nepasitaikė. Pagrobtą turtą nukentėjusioji įvertino kiek daugiau nei 280 eurų.

Klaipėdoje sulaikyti moters plėšikai

Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, tiriantys šio pobūdžio nusikalstamas veikas, nustatė bei sulaikė jau ankščiau ne po kartą teistus asmenis: 1988 m. gimęs įtariamasis 4 kartus teistas už vagystes, plėšimą bei sukčiavimą, o jo 1993 m. gimęs bendras turi dar ilgesnę kriminalinę patirtį, ankščiau teistas už vagystes ir plėšimus, jis iš įkalinimo vietos išleistas tik 2016 m. pabaigoje. Negana to, pastarasis po įvykdyto plėšimo praėjus kiek daugiau nei savaitei, neblaivus viešojoje vietoje išdaužė automobilio „VW Golf“, stovėjusio Minijos gatvėje, langų stiklus. Tad jam teks atsakyti ir už viešosios tvarkos pažeidimą.

Dalis iš nukentėjusiosios pagrobtų daiktų buvo rasta ir grąžinta. Abu įtariamieji teismo lauks už grotų, nes tyrimui vadovavusio Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroro prašymu, teismas jiems skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Ikiteisminis tyrimas jau yra baigtas ir byla perduota į teismą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min