Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos pareigūnai ieško sukčiavimu įtariamo vyro

Nepažįstamas vyras, prisigretinęs prie kretingiškio, iš bankomato pasičiupo 1000 Lt.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Nepažįstamas vyras, prisigretinęs prie kretingiškio, iš bankomato pasičiupo 1000 Lt.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apskrities policijos komisariato pareigūnai ieško sukčiavimu įtariamo vyro. Nepažįstamas vyras apgavo kretingiškį ir iš jo išviliojo 1000 Lt.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, praėjusių metų balandžio 15 d. nukentėjusiojo A.P., gyvenančio Kretingos r., vardu užpildyta paraiška kreditui gauti UAB „Lietuvos Spauda“ kioske, esančiame Taikos per. 81, Klaipėda, iš UAB „4Finance“.

Patikrinus paskolos paraišką, jam tą pačią dieną buvo suteikta 1000 Lt dydžio paskola, pervedant ją į sąskaitą, esančią AB „DnB“ banke. A.P. teigia, jog jis paraiškos paskolai gauti nepildė ir joje nepasirašė. Įtariamieji nenustatyti, tyrimas tęsiamas.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad įvykio dieną A.P. bendravo su nepažįstamu vyriškiu prie parduotuvės „Dvaro parduotuvė“, Padvarių k., Kretingos r.

Pokalbio metu nepažįstamas vyriškis pasisiūlė A.P. nuvežti į banką Klaipėdoje, po ko A.P. įsėdo į ikiteisminio metu nenustatytą geltonos spalvos automobilį, kuriame buvo dar du vyriškiai. Vyriškis, su kuriuo A.P. bendravo prie parduotuvės, nepasakė nei savo vardo, nei pavardės.

A.P. teigimu, jis nuvykęs į Klaipėdą kartu su nepažįstamais vyriškiais, bankomate, kurio adreso jis nežino, norėjo pasitikrinti pinigų likutį savo sąskaitoje, kadangi ketino nusipirkti alkoholio. A.P. priėjus prie bankomato ir pradėjus juo naudotis, vienas iš nepažįstamų vyriškių, su kuriuo kalbėjosi prie parduotuvės Kretingos r., priėjo prie A.P. ir stovėdamas šalia už nugaros, neva padėdamas elgtis su bankomatu, išgrynino pinigus iš A.P banko sąskaitos, kuriuos iškart pasiėmė.

Policijos pareigūnai ieško nuotraukose užfiksuoto vyriškio, o pažinusių jį prašo paskambinti telefonu 846354377. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min