Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 7d. 09:49

Klaipėdos pareigūnų akiratyje – septyni narkotikus draugams platinę jaunuoliai

Narkotikus klasiokams ir draugams platinę jaunuoliai atsidūrė teisėsaugos akiratyje.
Klaipėdos VPK nuotr. / Narkotikus klasiokams ir draugams platinę jaunuoliai atsidūrė teisėsaugos akiratyje.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai pradėjo dar du ikiteisminius tyrimus, užkardant neteisėtą narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvartą uostamiestyje.

Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos ir Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai, vykdydami kompleksinius tyrimo veiksmus dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvartos užkardymo uostamiestyje, sulaikė narkotinę medžiagą – kanapes, įtariama, platinusius asmenis ir kvaišalų pirkėjus.

Gegužę pradėtų tyrimų proceso dalyviais tapo septyni 15-21 metų amžiaus asmenys. 20-mečiui ir pilnametystės dar nesulaukusiam jaunuoliui pareikšti įtarimai dėl narkotinių medžiagų platinimo. Kratų pas įtariamuosius metu rasta daugiau nei 200 g narkotikų.

Kanapės buvo platinamos po 10 Eur už 0,8 g. Kvaišalų pirkėjais dažniausiai tapdavo platintojų bendraamžiai – klasės, kiemo, sporto klubo draugai bei kt. Ikiteisminių tyrimų metu apklausti narkotikus įsigiję asmenys, taip pat ir 10 g „žolės“ už sutaupytus pinigus įsigijęs 15-metis.

Su įkalčiais sulaikyti asmenys buvo uždaryti į Klaipėdos apskrities VPK areštinę, vėliau įtariamiesiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min