Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos policija demaskavo narkotikų kanalą

Policijos konfiskuoti narkotikai
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Policijos konfiskuoti narkotikai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos policija demaskavo kanapių kontrabandos kelią iš Olandijos į Lietuvą.

Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Policijos konfiskuoti narkotikai
Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Policijos konfiskuoti narkotikai

Tyrimo metu nustatyta, kad grupės nariai platino ne tik iš užsienio įvežtas narkotines medžiagas, bet ir Lietuvoje užaugintas bei perdirbtas kanapes ir jų dalis.

Iš nelegalios apyvartos paimta apie 2 kg narkotinės medžiagos, kurios vidutinė juodosios rinkos vertė viršija 75 tūkst. Lt.

Gauta duomenų, kad šį nelegalų verslą organizavo nedirbantys Tauragės miesto gyventojai 1978 metais gimęs R.Š. ir 1979 metais gimęs M.D.

Taip pat Klaipėdos pareigūnai gavo duomenų, kad uostamiestyje šios grupės tiekiamas narkotines medžiagas galimai platino ir pats jas augino nedirbantis 1981 metais gimęs Klaipėdos miesto gyventojas T.A.

Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Policijos konfiskuoti narkotikai
Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Policijos konfiskuoti narkotikai

Klaipėdoje kratos gyvenamojoje patalpoje metu pas T.A. rasta ir paimta, įtariama, narkotinė medžiaga – kanapės ir jų dalys (apie 1 kg).

Rietavo sav., Taukolydžių k., kratos T.A. sodyboje metu, specialiai įrengtose patalpose, aptikti 49 kanapių krūmai, rasta ir paimta nuskintų kanapių ir jų dalių (apie 50 g) bei realizuoti paruošta, įtariama, narkotinė medžiaga – kanapės ir jų dalys (apie 400 g).

T.A. buvo sulaikytas ir uždarytas į Klaipėdos apskrities VPK areštinę, jam įteikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis dideliais kiekiais, turint tikslą jas platinti, ir dėl neteisėto kanapių auginimo.

Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutartimi T.A. buvo suimtas, vėliau jam paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas).

Klaipėdoje, Kretingos g., Klaipėdos pareigūnai sulaikė automobilį Opel Omega, kurį vairavo R.Š. ir kartu važiavo M.D.

Transporto priemonės apžiūros metu rasta ir paimta įtariama narkotinė medžiaga – kanapės ir jų dalys (apie 500 g).

Tauragės pareigūnai atliko kratą Tauragėje, Versmės g., gyvenamojoje patalpoje pas R.Š. Kratos metu rastos ir paimtos svarstyklės bei maišelis su, įtariama, narkotinės medžiagos kanapių ir jų dalių pėdsakais bei kanapių sėkla.

R.Š. ir M.D. buvo sulaikyti ir uždaryti į Klaipėdos apskrities VPK areštinę.

Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutartimis R.Š. ir M.D. suimti, vėliau M.D. paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas).

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis dideliais kiekiais, turint tikslą jas platinti, numatoma laisvės atėmimo bausmė nuo 8 iki 10 metų.

Už neteisėtą didelio kiekio aguonų, kanapių ar kitų į narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašą įtrauktų augalų auginimą numatomi viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 5 metų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min