Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 5d. 09:02

Klaipėdos policija nustėro narkotikų platintojo namuose radusi ginklų ir šaudmenų arsenalą

Klaipėdoje sulaikytas narkotikų platintojas
Policijos nuotr / Klaipėdoje sulaikytas narkotikų platintojas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, realizavę kriminalinės žvalgybos informaciją ir reaguodami į uostamiesčio gyventojų skundus, su įkalčiais sulaikė heroiną pardavinėjusį vyrą. Jo namuose aptikta narkotikų, ginklų ir sprogmenų arsenalas.

Uostamiestyje sulaikytas Pietinės gatvės gyventojas, siejamas su organizuotu nusikalstamumu.

Jo bute policijos pareigūnai aptiko apie 10 g heroino, kelis antrojo pasaulinio karo laikų Vokietijos gamybos pistoletus-kulkosvaidžius, maišelius su paraku, didelį kiekį įvairaus kalibro šovinių, minosvaidžio minų, granatų.

Nacistinės Vokietijos garbintoju ir atitinkamų atributų kolekcionieriumi save pristatantis 40-metis klaipėdiškis anksčiau buvo įtartas vagystėmis ir sukčiavimais apgaule užvaldant lėšas nukentėjusiųjų sąskaitose.

Be to, 2013 metais uostamiesčio teisėsaugininkai sulaikytojo atžvilgiu atliko ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos valstybės simbolių išniekinimo. Iširusia šeima, negalėjimu susirasti darbo bei baudžiamuoju persekiojimu už neva neįvykdytus nusikaltimus Lietuvos valstybę apkaltinęs vyras internete buvo paviešinęs nuotraukas, vaizduojančias suplėšytą trispalvę.Šios nuotraukos buvo pakomentuotos Lietuvą menkinančiu tekstu.

Už šį nusikaltimą klaipėdiečiui buvo paskirti 8 mėnesiai laisvės apribojimo. Šiuo metu sulaikytajam pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo sprogstamosiomis ir narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Teismo sprendimu jis suimtas.

Be to, pareigūnai turi duomenų, kad šis vyras Klaipėdos mieste įvykdė ir daugiau įvairių nusikalstamų veikų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis dideliais kiekiais numatomas laisvės atėmimas nuo 4 iki 8 metų.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatomas laisvės atėmimą nuo 2 iki 8 metų.

VIDEO: Klaipėdoje sulaikytas narkotikų platintojas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min