Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos policijos vadovą Benoną Ivanauską keičia Alfonsas Motuzas

Policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis atsisveikino su ilgamečiu Klaipėdos apskrities VPK vadovu Benonu Ivanausku.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis (dešinėje) atsisveikino su ilgamečiu Klaipėdos apskrities VPK vadovu Benonu Ivanausku.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apskrities Vyriausiajam policijos komisariatui nuo pirmadienio vadovauja Alfonsas Motuzas, pakeitęs ilgametį vadovą Benoną Ivanauską.

Penktadienį Klaipėdoje viešėjęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis atsisveikino su B.Ivanausku, išeinančiu poilsio, ir už nuopelnus Lietuvos policijai apdovanojo „Angelo sargo žvaigžde“. 

Jį pakeisiantis 43-iejų A.Motuzas Vidaus tarnybos sistemoje tarnauja nuo 1991-ųjų. Nuo 2008-ųjų jis vadovavo Telšių apskrities vyriausiajam policijos komisariatui. Pareigūnas yra ne kartą skatintas už puikų darbą. 

„Ateinu ne griauti, o statyti. Esu įsitikinęs, kad pareigūnų darbo sąlygos, geras atlygis už darbą – visuomenės saugumo garantas. Ateinu ne vadovauti, o dirbti, džiaugtis ir liūdėti kartu su visais“, – kalbėjo Alfonsas Motuzas. 

Praėjusiais metais 100 tūkst. gyventojų Klaipėdos apskrityje teko 2723 nusikalstamos veikos, t.y. 413 nusikalstamų veik daugiau nei 2012-aisiais. Ši tendencija siejama tiek su padidėjusiu nusikalstamumu, tiek ir su mažėjančiu gyventojų skaičiumi. 

Tačiau, skaičiuojama, Klaipėdoje nusikalstamumo lygis – mažesnis nei šalies vidurkis. Lietuvoje 100 tūkst. gyventojų teko 2875 nusikalstamos veikos. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min