Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 17d. 12:44

Klaipėdos policininkai gaudė nedrausmingus stintų gaudytojus

Reido akimirka
Klaipėdos VPK nuotr. / Reido akimirka

Klaipėdos policijos pareigūnai kartu su gamtos apsaugos inspektoriais tikrino žvejus Smiltynėje. Daugelis žūklės mėgėjų už įvairius pažeidimus – nubausta.

Vakar – sausio 16 d. – Klaipėdos m. policijos ir Bendruomenės pareigūnai, kartu su Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspektoriais tikrino Smiltynėje stintas gaudančius žvejus. Žiemos delikatesu vadinamos, šviežiais agurkais kvepiančios žuvelės, žvejus vilioja iš visos Lietuvos – vakar ant Kuršių marių krantinės jų buvo susirinkę keli tūkstančiai.

Klaipėdos VPK nuotr./Reido akimirka
Klaipėdos VPK nuotr./Reido akimirka

Policijos pareigūnai nubaudė du alkoholinius gėrimus viešoje vietoje vartojusius žvejus – iš Suvalkijos atvykusiems 1969 m. ir 1971 m. gimusiems vyrams alkoholio matuokliu buvo nustatytas 1,45 prom. ir 0,91 prom. neblaivumas. Dar 4 žvejai, turėję alkoholio atidarytoje taroje, bet akivaizdžiai gėrimų nevartoję, įspėti, kad to daryti viešoje vietoje – negalima. 10 protokolų policijos pareigūnai surašė dėl neleistinose vietose paliktų automobilių.

Apie 10 žvejų neturėjo mėgėjiškos žūklės leidimo – jiems pažeidimų protokolus surašė aplinkosaugininkai.

Klaipėdos VPK nuotr./Reido akimirka
Klaipėdos VPK nuotr./Reido akimirka

Bendruomenės pareigūnai primena, kad viešoje vietoje vartoti alkoholinius gėrimus draudžiama. Svarbu prisiminti ir tai, kad kiekvienas žvejas privalo surinkti visas, nesvarbu kieno paliktas, šiukšles 5 m. spinduliu aplink savo žvejybos vietą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:04
01:42
01:50

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min