2008-12-04 09:32

Klaipėdos rajone ir Palangoje - dvi stambios vagystės

Klaipėdos rajono ir Palangos policijos pareigūnai tiria dvi stambias vagystes. Bendras abiejų vagysčių nuostolis viršija 100 tūkstančių litų.
Policija
Policija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Kaip informuoja Policijos departamentas, trečiadienį Klaipėdos r., Aukštkiemių kaime, iš E.B. (gim. 1979 m.) namo garažo, išdaužus lango stiklą, pavogta įvairių statybos elektros įrankių.

Nuostolis - 53 tūkst. litų. Name signalizacija neįrengta.

Tą pačią dieną Palangoje, Kęstučio g., iš I.S. (gim. 1939 m.) namo, parinkus raktą, pavogta buitinė technika ir 8 tūkst. litų.

Nuostolis - 68 tūkst. litų. Namą saugo saugos tarnyba.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą