Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos rajono valdininkas bus teisiamas už 10 kyšininkavimo epizodų ir piktnaudžiavimą tarnyba

Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl nusikaltimų valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams. 2010 metų birželio 18 dieną byla, kurioje įtarimai pareikšti trims asmenims, perduota nagrinėti Klaipėdos rajono apylinkės teismui.

STT pranešime spaudai teigiama, kad buvęs Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Statybos leidimų ir sąvadų skyriaus vedėjas, šiuo metu einantis Bendrojo skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas, kaltinamas kyšininkavęs savo naudai ir tiesiogiai priėmęs kyšius už teisėtą veikimą, vykdant įgaliojimus, bei piktnaudžiavęs tarnybine padėtimi.
 
Ikiteisminio tyrimo duomenimis, nuo 2009 m. vasario pradžios iki birželio pabaigos valdininkas savo darbo kabinete Gargžduose ne mažiau dešimties kartų provokavo piliečius duoti jam kyšius ir juos priėmė už įvairių statinių techninių projektų užregistravimą, jų svarstymą Nuolatinėje statybos komisijoje, statybos leidimų išdavimą.  
 
Be to, pareigūnas, įkalbėtas suinteresuoto asmens, surašė ir neteisėtai išdavė naują, perregistruotą statybos leidimą, pakeisdamas bendruosius statinio rodiklius ir vietą, t. y.  piktnaudžiaudamas tarnyba, pažeidė valstybės deklaruojamą įstatymo viršenybės, teisingumo, skaidrumo principus, iškraipė valstybės institucijos funkcijas ir veiklos principus bei diskreditavo  valstybės tarnautojo vardą.    
 
Kartu su valdininku į teisiamųjų suolą sės dvi moterys: 53 m. klaipėdietė turės atsakyti už valstybės tarnautojo papirkimą, o 72 m. uostamiesčio gyventoja – už valstybės tarnautojo kurstymą piktnaudžiauti tarnyba.
 
Dėl kitų analogiškų pareigūno nusikalstamos veikos epizodų STT Klaipėdos valdyboje ikiteisminis tyrimas tęsiamas toliau.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min