Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klastotes turėjusių moldavų kelionė į Ispaniją baigėsi Raigardo punkte

Raigardo pasienio kontrolės punktas
VSAT nuotr. / Raigardo pasienio kontrolės punktas
Šaltinis: 15min
0
A A

Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai į Lietuvą neįleido trijų Moldavijos piliečių, pateikusių suklastotus ispaniškus dokumentus. Užsieniečiams teko grįžti į Baltarusiją.

kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, antradienį naktį VSAT Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pasieniečiai Raigardo pasienio kontrolės punkte patikrino į Lietuvą vykusį vienatūrį „Ford Galaxy“ baltarusiškais valstybiniais registracijos numeriais.

Jį vairavęs Baltarusijos pilietis pasieniečiams pateikė tvarkingus asmens bei transporto priemonės dokumentus.

Kartu vykusi 39 metų Moldovos pilietė ir bei du moldavai paaugliai, 15 bei 16 metų, VSAT pareigūnams taip pat pateikė įtarimų nekeliančius pasus, tačiau pasieniečius sudomino trijulės turėti leidimai gyventi Ispanijoje. Toks dokumentas trečiųjų šalių piliečiams atstoja Šengeno vizą bei suteikia teisę įvažiuoti ir būti bendrijos teritorijoje.

Netrukus išsiaiškinta, kad keleivių turėti ispaniško pavyzdžio leidimai yra visiškos klastotės – padirbtus dokumentų blankus mėginta dirbtinai sendinti lamdant ir braižant, įrašai juose daryti paprastu rašaliniu spausdintuvu.

VSAT pareigūnai užsieniečiams, kurie taip pat turėjo lėktuvo bilietus į Ispaniją, pranešė, jog jiems nebus leista vykti toliau. Moldavams surašyti atsisakymai įleisti į Lietuvą bei dokumentų poėmio protokolai.

Mašiną vairavusiam baltarusiui leista vyksti per valstybės sieną, o visi trys moldavai tuoj pat grįžo į Baltarusiją. Iš užsieniečių paimtos dokumentų klastotės laikinai saugomos Druskininkų užkardoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min