Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 27d. 13:17

Klonio gatvėje Garliavoje – budėjimas visą parą

Žmonės prie Kedžių namo
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Žmonės prie Kedžių namo

Po Lietuvą sukrėtusių įvykių praėjusį penktadienį, kai nesėkmingai bandyta įvykdyti teismo nutartį perduoti velionio Drąsiaus Kedžio dukrą motinai Laimutei Stankūnaitei, Klonio gatvėje vėl dieną naktį buriuojasi žmonės.

Jie tikina neketinantys leisti motinai paimti mergaitę ir tvirtina nuogąstaujantys, kad ši bus išvežta į užsienį, kur nežinia kaip vėl bus ja elgiamasi. Nors teismas leido antstolei Sonatai Vaicekauskienei vykdyti nutartį nuo 6 val. ryto iki 22 val. vakaro, Venckų ir Kedžių šeimoms paramą reiškiantys žmonės Garliavoje budi ištisą parą.

Antradienio rytą, kaip vėl tapo įprasta, Klonio gatvėje stoviniavo kelios dešimtys žmonių. Naktį jų buvo gerokai daugiau, tačiau ryte daugelis turėjo važiuoti į darbus. Šalia tvoros sustatyti termosai arbatos ir kavos, padėta užkandžių, sumuštinių, kūrenasi laužas, šalia kurio sėdi ir šildosi būrelis žmonių. Vienas jaunuolis skambino gitara.

Netoliese gyvenantis vyras, prisistatęs Giedriaus vardu, sakė kasdien ateinantis į Klonio gatvę, namo grįžtantis tik pavalgyti, tačiau naktimis jis nebudi. Vyras, kaip ir daugelis susirinkusiųjų, nežino ko dabar tikėtis ir laukti. Kartkartėmis į Klonio gatvę užsukantys policijos ekipažai sėja nerimą tarp susirinkusiųjų, tačiau kol kas nieko daugiau nevyksta. Žmonės kalbasi, kad gal taip migdomas jų budrumas.

Kai kurie aktyvistai apie susiklosčiusią padėtį siekia informuoti užsienyje veikiančias vaikų teisių apsaugos tarnybas ir organizacijas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min