15min be reklamos

Klube taikliai švystelėtas butelis šokėjui kainavo 5 dantis

Policija praneša apie incidentus pasilinksminimo ir kitose viešose vietose per šventes.
Dantys
Dantys / 15min.lt nuotr.

Šventinį savaitgalį į klubą pašokti ir kitaip pasilinksminti užsukęs jaunas vyras turi nepavydėtinų rūpesčių.

Sekmadienio naktį, apie 1 val., Marijampolės naktiniame klube „AirA“ (esančiame Kauno g. 139) nepažįstamo, bet taiklaus chuligano mestas butelis pataikė A.V., gimusiam 1986 metais, tiesiai į veidą. Rezultatas – išmušti penki dantys. Butelio metikas ieškomas, sekmadienį pranešė Marijampolės apskrities VPK.

Vieną paskutiniųjų dantų per šias šventes nemaloniomis aplinkybėmis prarado ir Pasvalyje gyvenantis pensininkas T.P.M., gimęs 1932 metais.

Žemaitės gatvės gyventojas pareigūnams pranešė, kad šeštadienį 7.30 val. P.Avižonio gatvėje, šalia „Husqvarna“ technikos parduotuvės, prie jo iš priekio priėjo nepažįstamas vyras ir nieko nesakęs ranka trenkė į veidą. Per šią ataką ne tik išmuštas pensininko dantis, bet ir sulaužytas dantų protezas.

Nusikalstamos veikos padarymu įtariamą J.D., gimusį 1970 m., gyvenantį Pasvalyje, Vaškų gatvėje, pareigūnai jau apklausė, sekmadienį praneša Panevėžio apskrities VPK.

Neramus praėjusią naktį buvo ir Panevėžio miesto naktinis gyvenimas.

Vietos gyventojas A.G., gimęs 1957 m., pareigūnams pranešė, kad apie 3.30 val. į jo prižiūrimą alaus barą (Panevėžyje, Klaipėdos g.), atėjo du neblaivūs jaunuoliai ir pradėjo įžūliai elgtis, grasinti. Nekviesti svečiai sudaužė muzikos centrą, sugadino kasos aparatą „Alpha".

Nusikalstamos veikos padarymu įtariami T.Ch., gimęs 1990 m., gyvenantis Panevėžyje, Beržų g. (girtumas 1,53 promilės alkoholio), T.T., gimęs 1985 m., gyvenantis Molainių g. (girtumas 1,76 prom.), apklausti.

Maždaug tuo pačiu metu praėjusią naktį nukentėjo ir Molainių gatvėje esančio klubo „Naktinis Tbilisis“ apsaugininkas.

Iš Kauno kilęs apsaugos darbuotojas V.L., gimęs 1981 m., pareigūnams pasiskundė, kad konflikto tarp lankytojų metu vienas aršus jaunuolis sumušė ir jį.

Panevėžio „Naktinis Tbilisis“ ne pirmą sykį patenka į vietos policijos įvykių suvestines (žr. susijusį straipsnį).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min