Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Komisaro Kiškio pavaldiniai savaitgalį tikrino, ar medžiotojai nepažeidžia drausmės

Miške
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Miške
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukmergės rajono policija šįkart pažeidimų neužfiksavo, tačiau įspėjo, kad ginklų ir šaudmenų gabenimas bei nešiojimas bus kontroliuojami nuolat.

Savaitgalį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai surengė tikslinę policinę priemonę, kurios metu buvo nuvykę į medžioklės vietas ir tikrino medžiotojus. Pareigūnai siekė išsiaiškinti, ar nepažeidžiami ginklų ir šaudmenų gabenimo, nešiojimo reikalavimai, rašoma Ukmergės rajono policijos komisariato Organizacinio poskyrio specialistės Astos Krogertienės parengtame ir pirmadienį išplatintame pranešime.

Už ginklo ir šaudmenų saugojimo, laikymo, nešiojimo ar gabenimo tvarkos pažeidimus Administracinių teisių pažeidimų kodekso 196 straipsnyje yra numatoma atsakomybė.

Akcijos metu buvo patikrinti 9 medžiotojai, pažeidimų nenustatyta. „Tokios priemonės šiais metais bus rengiamos nuolat“, – sakė Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato viršininkas Rolandas Kiškis.

Patikrinus medžiotojus, vykdyta kita policinė priemonė, skirta viešosios tvarkos ir eismo saugumui užtikrinti kaimuose. Policijos patruliai patikrino 15 automobilių. Nustatytas vienas pažeidimas. Siesikų miestelyje sulaikytas neblaivus vadeliotojas. Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis (2,70 promilės alkoholio). Administracinių teisių pažeidimų kodekso 131 str. nurodoma, kad už vadeliojimą esant asmenims neblaiviems, kai nustatomas vidutinis arba sunkus neblaivumo (girtumo) laipsnis, skiriama bauda nuo penkių šimtų iki septynių šimtų litų,

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min