Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 25d. 18:48

Kompiuteriu pasendintas ir garsusis Lietuvos nusikaltėlis Romas Zamolskis

Ekspertų pasendinto R.Zamolskio atvaizdas
Policijos departamento montažas / Ekspertų pasendinto R.Zamolskio atvaizdas

Vyrą, kurio niekas nematė jau daugelį metų, specialistai pagražino plike.

Antrąjį pagal ieškomumą asmenį Drąsių Kedį nuotraukose modifikavę ekspertai nepamiršo ir to, kad labiausiai Lietuvos policijos ieškomas žmogus jau kelerius metus yra Romas Zamolskis (gim. 1970 m.). Puikiai maskavimosi meną išmanančio R.Zamolskio pareigūnai ieško dėl nužudymų, šūvių į policininkus, kitų sunkių nusikaltimų.

Policijos departamentas pirmadienį išplatino kompiuterinį atvaizdą, kaip dabar galėtų atrodyti R.Zamolskis. Senumo nusikaltėliui pridėjo plikė, o jo veidas esą galėjo dar labiau suapvalėti.

Ieškomiausio nusikaltėlio atvaizdą, skirtingai nei D.Kedžio, modifikavo ne Lietuvos, bet Lenkijos ekspertai. Mat mūsų šalyje niekas neturi specialios „sendinimo“ kompiuterinės programos.  

Policijos nuotr./R.Zamolskis
Tikra, bet sena R.Zamolskio nuotrauka.

R.Zamolskis be pėdsakų dingo prieš kelerius metus po susišaudymo su policija Panevėžyje. Manoma, kad per susišaudymą jis buvo sužeistas. Tąkart užspeistas į kampą jo bendras įkaitais buvo paėmęs pensininkę ir nepilnametį, o po beveik parą trukusios dramos nukautas butą šturmavusių „Aro“ pareigūnų.

Trečias į ieškomiausių asmenų sąrašą įrašytas Algirdas Aleksa (gim. 1951 m.). Policija jį kaltina Trakų rajone nušovus sugyventinę, taip pat peršovus sugyventinės motiną ir dukrą.

Iš viso į viešai skelbiamą ieškomiausių asmenų sąrašą šiuo metu įtraukta 18 žmonių, tarp jų yra viena moteris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min