2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio vieno iš įtariamų žudikų parodymai – nusikaltimo vietoje

Antradienio naktį ligoninėje mirus Kūčių išvakarėse sužalotam vilniečiui kompozitoriui Tomui Dobrovolskiui (48), pareigūnai perkvalifikavo bylą į nužudymą ir paspartino ikiteisminio tyrimo veiksmus. Didelį atgarsį sukėlusios žmogžudystės aplinkybes tiriantys pareigūnai antradienio rytą surengė vieno iš įtariamųjų parodymų patikrinimą nusikaltimo vietoje Vilniaus centre, prie vadinamojo Psichbario Vingrių gatvėje.
Vilniuje atliekamas Tomo Dobrovolskio žmogžudystės tyrimas
T.Dobrovolskio nužudymo aplinkybes tiriantys sostinės pareigūnai surengė parodymų patikrinimą nusikaltimo vietoje Vingrių gatvėje. / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Antradienio naktį Vilniaus ligoninėje mirė per praėjusias šventes sostinės Vingrių gatvėje žiauriai sumuštas kompozitorius T.Dobrovolskis.

Policijos departamentas antradienį pranešė, kad 48 metų T.Dobrovolskis mirė 3 val. 40 min.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vilniuje atliekamas Tomo Dobrovolskio žmogžudystės tyrimas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vilniuje atliekamas Tomo Dobrovolskio žmogžudystės tyrimas

Vilnietis buvo sumuštas gruodžio 24-osios naktį apie 3 val. Vilniuje, Vingrių gatvėje, šalia naktinio baro „Vingrių 17“ ir dėl galvos traumos paguldytas į ligoninę. Menininką ištiko koma. Medikai jam atliko kelias operacijas, tačiau patarė šeimai neturėti vilčių. T.Dobrovolskis mirė taip ir neatgavęs sąmonės.

Vilniaus policija netrukus sulaikė šešis jaunuolius, kurie įtariami Kūčių naktį sumušę šunį vedžiojusį T.Dobrovolskį. Kai kuriuos iš jų teismas leido suimti.

Antradienio rytą T.Dobrovolskio nužudymo aplinkybes tiriantys sostinės pareigūnai surengė parodymų patikrinimą nusikaltimo vietoje.

15min.lt fotoreporteris Lukas Balandis užfiksavo, kaip prie baro Vingrių gatvėje Vilniaus centre buvo atvežtas vienas įtariamųjų. Parodymų apie mirtimi pasibaigusį konfliktą patikrinimas buvo atliekamas naudojant du manekenus.

Nukentėjusiajam mirus, policija įtarimus suimtiesiems perkvalifikavo į nužudymą.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas nužudė žmogų dėl chuliganiškų paskatų, baudžiamas laisvės atėmimu nuo 8 iki 20 metų arba nelaisve iki gyvos galvos.

Užpuolikai T.Dobrovolskį talžė net ir jam pargriuvus, o didelis šuo šeimininko negynė.

Kol kas teismas yra leidęs vieną iš įtariamųjų laikyti suimtą 14 parų, kitą – du mėnesius.

Nelemtas naktinis konfliktas prie Psichbario kilo, kai jo lankytojų kompanija buvo išėjusi į lauką parūkyti, ten pat kažkaip atsidūrė ir šunį vedžiojęs muzikas. 

Anot liudininkų, kažkas mestelėjo repliką apie simpatijas Vladimirui Putinui, esą nuo to ir prasidėjo masinės muštynės. Tiksliau T.Dobrovolskis buvo užpultas ir daužomas, užpuolikai jį talžė net pargriuvusį, o didelis šuo šeimininko negynė.

Dmitrijaus Matvejevo nuotr./Tomas Dobrovolskis
Dmitrijaus Matvejevo nuotr./Tomas Dobrovolskis

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min