Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugsėjo 29d. 14:09

Konspiracinės priemonės neišgelbėjo narkotikais ir kontrabanda disponavusio šiauliečio

Gudraus šiauliečio planas užsidirbti neprasprūdo pro teisėsaugos akis
Šiaulių apskr. VPK nuotr. / Gudraus šiauliečio planas užsidirbti neprasprūdo pro teisėsaugos akis

Įrenginį GSM ir GPS signalams blokuoti naudojęs 27-erių metų šiaulietis nesugebėjo išvengti pareigūnų. Jam teks stoti prieš teismą dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis, narkotinėmis medžiagomis, akcizais apmokestinamomis prekėmis, suklastotu dokumentu bei denatūruotu etilo alkoholio skiediniu.

Šiaulių apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje net 5 skirtingų nusikaltimų padarymu kaltinamas šiaulietis S. Z.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas praėjusių metų rudenį, kai tik Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai gavo informacijos apie tai, kad šis vyras gali būti susijęs su neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis.

Šiaulių apskr. VPK nuotr./Gudraus šiauliečio planas užsidirbti neprasprūdo pro teisėsaugos akis
Šiaulių apskr. VPK nuotr./Gudraus šiauliečio planas užsidirbti neprasprūdo pro teisėsaugos akis

Tiriant vaikino veiksmus, paaiškėjo ir daugiau galimų jo nusikaltimų. Tai patvirtino šių metų vasarį kriminalistų surengta operacija, kurios metu Šiaulių rajone esančioje Aleksandrijos gyvenvietėje buvo sustabdytas jo vairuojamas automobilis. Transporto priemonės bagažinėje buvo rasta dėžiųsu iš Baltarusijos atgabentomis cigaretėmis. Pareigūnai iš automobilio ištraukė 5000 pakelių rūkalų. Be to, šiame automobilyje kriminalistai aptiko konspiracijai naudojamą įrenginį, skirtą GSM ir GPS signalams blokuoti.

Ikiteisminio tyrimo metu buvo atliktos kratos šiauliečio gyvenamojoje vietoje ir dar penkiuose skirtingose miesto vietose esančiuose garažuose, kurie šiauliečiui arba priklausė, arba buvo jo nuomojami.

S. Z. bute kriminalistai aptiko mažo kalibro pistoletą, kuriam laikyti leidimo vyras neturėjo. Garažepareigūnai rado 15 litrų spirito, įgyto turguje, ir parūdijusį šautuvą, kuriam laikyti vyras leidimo irgi neturėjo.

Šiaulių apskr. VPK nuotr./Gudraus šiauliečio planas užsidirbti neprasprūdo pro teisėsaugos akis
Šiaulių apskr. VPK nuotr./Gudraus šiauliečio planas užsidirbti neprasprūdo pro teisėsaugos akis

Šiauliečio automobilyje, kuris buvo laikomas gretimo daugiabučio kieme, pareigūnai aptiko maišelį su kanapėmis bei padirbtą pasą su svetimo žmogaus vardu ir atvaizdu.

Suskaičiavus visą kaltinamojo „turtą“ iš viso rasta daugiau nei 15 tūkstančių pakelių cigarečių, kurių bendra vertė siekia daugiau nei 44 tūkstančius eurų.

Šiaulietis kaltinamas neteisėtu disponavimu: šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis, narkotinėmis medžiagomis, akcizais apmokestinamomis prekėmis, suklastotu dokumentu bei denatūruotu etilo alkoholio skiediniu.

Baudžiamasis kodeksas S. Z. numato laisvės atėmimą iki 8 metų, informuoja Prokuratūra.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min