Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kontrabandą gabeno „Volkswagen Passat“ slėptuvėse

Sulaikyta cigarečių kontrabanda
VSAT nuotr. / Sulaikyta cigarečių kontrabanda
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasienyje su Rusija Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė du lietuvius, mėginusius kontrabandinius rūkalus iš Kaliningrado srities įvežti automobilių „Volkswagen Passat“ slėptuvėse.

Pirmadienio naktį ties Šakių rajono Ramoniškių kaimu, kelyje Jurbarko link, VSAT Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai patikrinti sustabdė „Volkswagen Passat“.

Prie vairo sėdėjęs 40 metų Jurbarko gyventojas ką tik į Lietuvą iš Kaliningrado srities įvažiavo per Ramoniškių punktą, kur buvo įveikęs muitinės kontrolę.

Už punkto ribų sustabdytas vyras VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus asmens bei transporto priemonės dokumentus.Tačiau pasieniečiai nusprendė automobilį patikrinti išsamiau. Apžiūros metu paaiškėjo, kad priekiniame skydelyje esanti daiktadėžė yra išardyta, o į ten esančią ertmę prigrūsta kontrabandinių rūkalų. Iš jos pasieniečiai ištraukė 426 pakelius cigarečių „Saint George“ ir „Bond“, kurie pažymėti rusiškais akcizo mokesčio ženklais.

Mašina ir cigaretės saugomi Rociškių užkardoje. Jurbarkiečiui dėl kontrabandos VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną.

Panašiomis aplinkybėmis cigaretes gabenęs Lietuvos pilietis pirmadienį įkliuvo ir VSAT Lazdijų rinktinės pareigūnams. Kybartų užkardos pasieniečiai pagrindinėje Kybartų miestelio gatvėje, vedančioje nuo pasienio kontrolės punkto, patikrinti sustabdė lengvąjį automobilį „Volkswagen Passat“.

Vairuotojas, 28 metų Šakių rajono gyventojas, iš Rusijos į Lietuvą ką tik buvo įvažiavęs per Kybartų pasienio punktą. Vyro pateikti automobilio ir asmens dokumentai VSAT pareigūnams įtarimų nesukėlė, tačiau įtartinas pasirodė „Volkswagen Passat“.

Patikros metu pasieniečiai nustatė, kad automobilis varomas dujomis, o jo gamykliniame degalų bake yra slėptuvė. Atsukus kuro siurblį paaiškėjo, kad į baką prikišta cigarečių. Rūkalų rasta ir už galinių keleivių durelių apdailos.

VSAT pareigūnai suskaičiavo, kad šakietis iš viso gabeno 608 pakelius cigarečių „Denim Blue“ ir „Denim Red“ su rusiškomis banderolėmis.

„Volkswagen Passat“ ir rūkalai saugomi Kybartų užkardoje. Vairuotojui už kontrabandą irgi pradėta administracinės bylos teisena.

Cigaretes slėptuvėse gabenę jurbarkietis ir Šakių rajono gyventojas stos prieš teismą. Abiem įkliuvusiems kontrabandininkams gresia administracinės baudos nuo 5 iki 10 tūkst. Lt. Teismas taip pat gali konfiskuoti jų automobilius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min