Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 14d. 11:16

Kontrabandines cigaretes maskavo šakočiais: suktybę išdavė durelių varžtai

Kontrabandines cigaretes maskavo šakočiais ir dovanomis
Kauno teritorinės muitinės nuotr. / Kontrabandines cigaretes maskavo šakočiais ir dovanomis

Ketvirtadienį Kauno teritorinės muitinės pareigūnai kelyje Lazdijai–Akmeniai sulaikė lengvąjį automobilį „Volskwagen“, vežusį nelegalių baltarusiškų cigarečių už beveik 5 tūkst. eurų.

Kaip pranešimu spaudai informuoja Kauno teritorinė muitinė, lengvąjį automobilį mobiliosios grupės pareigūnai Lazdijų rajone patikrinti sustabdė birželio 13-ąją, apie 8 val. ryto. Automobilį vairavo Lietuvos pilietis D.K. Jis muitininkams teigė, kad veža šakočius ir kitas dovanas.

Kauno teritorinės muitinės nuotr./Kontrabandines cigaretes maskavo šakočiais ir dovanomis
Kauno teritorinės muitinės nuotr./Kontrabandines cigaretes maskavo šakočiais ir dovanomis

Automobilyje išties buvo šakočiai ir supakuotos dovanos, o pilietis D.K. sustabdymo ir apžiūros metu elgėsi visiškai ramiai ir neatrodė įtartinas. Tačiau patyrę muitininkai netruko pastebėti, kad ant daugelio automobilio durelėse esančių varžtų matyti šviežios sukimo žymės.

Kadangi automobilio durelės viena iš „klasikinių“ vietų kontrabandai slėpti, mašina buvo patikrinta detaliai.

Lietuviškų šakočių priedanga nebuvo veiksminga slepiant baltarusiškas cigaretes. Nelegalūs rūkalai buvo išslapstyti ne tik automobilio durelėse, po automobilio priekinėmis sėdynėmis, bet ir specialiai tam įrengtose slėptuvėse. Slėptuvėse buvo rasta apie 1500 pakelių baltarusiškų cigarečių „Minsk“ ir „NZ“, bendra jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 4917 eurų.

Muitinės pareigūnai sulaikė ir cigaretes, ir automobilį, o pažeidėjui surašė administracinio nusižengimo protokolą. Už šį pažeidimą jam gresia nemaža piniginė bauda, nelegaliai gabentų tabako gaminių ir transporto priemonės konfiskavimas.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min