Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 16d. 10:47

Kontrabandinės cigaretės maskuotos moteriškomis liemenėlėmis (nuotraukos)

Pasieniečių konfiskuotos cigaretės
VSAT nuotr. / Pasieniečių konfiskuotos cigaretės

Ketvirtadienį VSAT Šiaulių rinktinės operatyvininkai Kelmėje patikrino čia veikiančios vienos uždarosios akcinės bendrovės remonto patalpas. Pasieniečiai turėjo informacijos apie tai, kad čia gali būti laikinai saugomos neteisėtai į Lietuvą atgabentos prekės.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, patikrinimo metu patalpose VSAT pareigūnai sulaikė 31 metų Kelmės gyventoją bei du šiauliečius – 37 metų vyrą ir 27 metų moterį. Trijulė į čia pat stovėjusį automobilį Mercedes Benz su tentu dengta krovinių platforma krovė dėžes.

Paaiškėjo, kad į transporto priemonę buvo kraunamos dėžės su kontrabandiniais rūkalais, kurias ketinta užmaskuoti pakuotėmis su moteriškomis liemenėlėmis.

Čia pat pasieniečiai rado ir paėmė 3 tūkstančius 500 pakelių cigarečių „Jing Ling“, 5 tūkstančius 899 pakelius cigarečių „LM“ bei 750 pakelių cigarečių „Saint George Lights“. Visos rūkalų pakuotės buvo paženklintos rusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Sandėlyje pareigūnai taip pat aptiko 6 neišlankstytas kartotines dėžes, 5 tuščias dėžes su užrašais „Jing Ling“, prietaisą su lipnia juosta, skirta dėžėms užklijuoti, bei etikečių su užrašais vokiečių kalba, parengtų klijuoti ant liemenėlių dėžių. Čia pat sulaikytas ir lengvasis automobilis Audi.

Manoma, kad rastąjį kontrabandinių rūkalų krovinį ketinta gabenti į Vakarų Europą, pirminiais duomenimis, į Vokietiją.

Abu vyrus pasieniečiai uždarė į areštinę. Moteris po apklausos paleista. Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Šiaulių rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min