Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kontrabandinės cigaretės „slėpėsi“ net po keleivio drabužiais

Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Medininkų, Raigardo ir Lavoriškių kelio postuose sulaikė kontrabandinių cigarečių daugiau kaip už 23 tūkst. litų, teigiama Vilniaus teritorinės muitinės pranešime spaudai.

Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės sulaikytos.

Net keturiems mūsų šalies piliečiams vakarykštė kelionė namo nebuvo sėkminga. Iš kaimyninės Baltarusijos pro Medininkų kelio postą grįžtantys lietuviai prarado nelegaliai vežtas cigaretes, o kartu, žinoma, ir būsimą uždarbį.

Nepasisekė vėlai vakare pro tą patį kelio postą pargrįžtančiam dar vienam mūsų šalies piliečiui V. Z. Jo automobilyje „Renault Escape“ pareigūnai rado beveik 200 pakelių cigarečių, kurių vertė siekė beveik pusantro tūkstančio litų. Rūkalai buvo išslapstyti po vairuotojo sėdyne, automobilio bagažinėje ir po apdailos detalėmis.

Jau po vidurnakčio Medininkų posto ir pareigūnai sustabdė piliečio E. S. vairuojamą automobilį „Opel Zafira“. Kurį, kilus įtarimų, buvo nuspręsta apžiūrėti detaliau. Patikrinimo metu paaiškėjo, kad „opeliukas“ turi dvigubą dugną. Atidarę šią slėptuvę, pareigūnai rado beveik 1800 tūkst. pakelių cigarečių „Minsk super slim“ su baltarusiškomis banderolėmis. Realizavus šias cigaretes Lietuvoje, į vyriškio kišenę būtų įkritę beveik 15 tūkst. litų.

Nepraėjus nei valandai, muitinės pareigūnai sustabdė dar vieną sieną kirtusį mūsų šalies piliečio S. K. vairuojamą automobilį. Patikrinus sustabdytą automobilį „Volvo 940“ paaiškėjo, kad vairuotojas daugiau kaip 900 litų kainuojančius 130 pakelių cigarečių buvo sukimšęs į automobilio stoglangyje įrengtą slėptuvę.

Dar po valandos įkliuvo pilietis A. J. su automobiliu „Alfa Romeo“, iš kurio muitininkai ištraukė taip pat 130 pakelių nelegaliai vežamų cigarečių, kaip ir iš prieš valandą sulaikyto „Volvo“. Tik šie rūkalai buvo išslapstyti po galine automobilio sėdyne.  

Auštant muitininkai patikrinti sustabdė žaliojo kanalo režimu iš Baltarusijos pargrįžtantį dar vieną lietuvį. Muitininkams įtarimų sukėlė jo vairuotojas S. N. , o tiksliau – „pilnoka“ vyro figūra. Pasirodė, kad po drabužiais vyras slėpė per 40 pakelių cigarečių už daugiau nei 300 litų.

Išaušus rytui Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė maršrutinį autobusą „Gardinas–Druskininkai“. Atliekant muitinį tikrinimą įtarimų sukėlė mūsų šalies pilietė L. K. Nors keleivė ir deklaravo, kad neleistinų daiktų ar prekių neveža, muitinės pareigūnai patikrino jos daiktus. Asmeniniame bagaže esančiose batų dėžėse pilietė slėpė 530 pakelių cigarečių „Prima“, „Fest–7“, „Qeen super slims“, „Qeen charm“, „Qeen menthol“ beveik už keturis tūkstančius litų.

Vėlyvą popietę Lavoriškių kelio poste pro muitinės pareigūnus nepraslydo automobiliu „Volkswagen Passat“ iš kaimyninės valstybės žaliojo kanalo režimu grįžtantis mūsų šalies pilietis E. P. Nors vairuotojas deklaravo, kad negabena prekių, kurių kiekis didesnis už leistinas normas, šio automobilio bagažinėje, po apsauginiais atsarginių dalių dangčiais muitinės pareigūnai aptiko 90 pakelių cigarečių už pusseptinto šimto litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min