Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kontrabandiniai rūkalai – ir automobilio stoge, ir rankovėje

Cigarečių kontrabanda
Muitinės nuotr. / Cigarečių kontrabanda
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė neleistinai vežamų cigarečių už 10 tūkst. litų. Kontrabandiniai rūkalai buvo slepiami įvairiose išradingai užmaskuotose slėptuvėse.

Muitinės nuotr./Cigarečių kontrabanda
Muitinės nuotr./Cigarečių kontrabanda

Kaip informuoja Muitinės departamentas, ankstyvą rytą Šalčininkų kelio poste muitinės pareigūnai patikrino iš Baltarusijos parvykstančio mūsų šalies piliečio V.J. vairuojamą automobilį Volvo 850. Vyras muitinės pareigūnams pasisakė vežantis du pakelius cigarečių savoms reikmėms.

Automobilio bagažinę, kurios didesnę dalį užėmė sumontuotas dujų balionas, tikrinantiems pareigūnams pro akis neprasprūdo itin kruopščiai prisukti dujų baliono dangčio varžtai ir dar viena primontuota talpa. Čia muitinės pareigūnai ir aptiko per 400 pakelių įvairių cigarečių, kurių vertė – daugiau nei 3 tūkst. Lt.

Po poros valandų tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė Lietuvos piliečio R.M. vairuojamą automobilį Audi A6. Atidžiai apžiūrėję automobilio saloną, muitininkai automobilio stoge aptiko kone idealiai užmaskuotą slėptuvę su beveik pusantro šimto pakelių cigarečių, kurias pardavęs pažeidėjas į kišenę įsidėtų apie 1 tūkst. Lt.

Nesėkmingas grįžimas iš viešnagės Baltarusijoje buvo ir dar vienam mūsų šalies piliečiui R.G., kuris vėlyvą vakarą automobiliu Audi 80 kirto Medininkų kelio postą. Nors vairuotojas deklaravo, kad neleistinų daiktų bei prekių neveža, muitinės pareigūnai nusprendė detaliau apžiūrėti automobilį.

Nuodugniai apžiūrėjus automobilio ratus paaiškėjo, kad visuose keturiuose paslėpta iš viso apie pusė tūkstančio pakelių cigarečių „Winston“ ir „Fest“, kurių vertė – apie 4 tūkst. lt.

Tuo tarpu Lavoriškių kelio poste sulaikytas pilietis O.V., kuris pavakare iš Baltarusijos į Lietuvą grįžo automobiliu Vokswagen Golf. Vyras, deklaravęs, jog neleistinų daiktų neveža, porą dešimčių kontrabandinių pakelių cigarečių buvo sukišęs į striukės rankovę, kuri it prikimšta dešra badyte badė akis.

Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min