Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 25d. 18:26

Kontrabandininkai bandė būti gudresni už pasieniečius – patys turėjo pareigūnų naudojamą įrangą

Bylos įkalčiai
VSAT nuotr. / Bylos įkalčiai

4 tūkst. pakelių rūkalų gabenę kontrabandininkai turėjo termovizorių ir GPS imtuvą

Varėnos pasieniečiai netoli sienos su Baltarusija sulaikė du kontrabandos nešikus, gabenusius 4 tūkst. pakelių cigarečių. Kontrabandininkai turėjo termovizorių ir GPS imtuvą.

Ketvirtadienį vėlai vakare VSAT Varėnos pasienio rinktines Kapčiamiescio pasienio užkardos pareigūnai, talkinami kolegų iš Kriminalinės žvalgybos skyriaus, miške netoli Lazdijų rajono Macevičių kaimo pastebėjo du asmenis. Ši vieta yra maždaug už pustrečio kilometro nuo sienos su Baltarusija. Du įtartini vyrai tamsoje nešė ryšulius.

Pasieniečiams iš tolėliau artėjant prie nešikų šie irgi pastebėjo VSAT pareigūnus ir metė savo krovinius. Vieną vyrą pavyko sulaikyti vietoje, kitas pasinaudodamas tamsa spruko gilyn į mišką. Jį nusiviję pasieniečiai bėglį sulaikė maždaug už 150 metrų.

Pirmas sulaikytasis buvo 26-erių Švenčionių rajono gyventojas. Antras nešikas – metais vyresnis Varėnos rajono gyventojas. 2017-aisiais bei pernai lapkritį jis jau buvo su neteisėtais rūkalais įkliuvęs Kapčiamiesčio pasieniečiams.

Šįkart abu vyrai gabeno 4 tūkst. pakelių cigarečių „NZ Gold“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Prie numestų rūkalų pasieniečiai aptiko termovizorių. Jį nešėsi pirmas ėjęs įtariamasis kontrabandininkas. Jo „kolega“ buvo apsirūpinęs GPS imtuvu.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 8 metų. Abu sulaikytuosius pasieniečiai uždarė į areštinę.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min