Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kontrabandininkai neteko automobilio ir savadarbės dėžės cigaretėms gabenti (nuotraukos)

Kontrabandininkų automobilis
VSAT nuotr. / Kontrabandininkų automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Kontrabandininkai cigaretėms gabenti pasigamino didelę metalinę specialią dėžę. Tokie įtarimai kilo VSAT pareigūnams, kurie trečiadienį pasienyje su Rusija vaikėsi kontrabandininkų automobilį.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, VSAT Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pareigūnai Jurbarko rajono Pagulbinių kaimo prieigose, prie pat Nemunu einančios sienos su Rusija, pastebėjo manevruojantį automobilį Subaru Legacy be valstybinių numerių.

Pasieniečiai nurodė mašinos vairuotojui sustoti, tačiau šis nepakluso ir nulėkė į Lietuvos gilumą. 

Po persekiojimo šią mašiną VSAT pareigūnai aptiko užklimpusią sniege už kelių kilometrų.

Automobilio užvedimo spynelė buvo išlaužta, o galinės sėdynės išimtos, matyt, cigaretėms sukrauti. Vairuotojas buvo pasprukęs. Neabejojama, kad šiuo automobiliu planuota gabenti cigarečių kontrabandą.

Netoliese pasieniečiai aptiko ir neįprastą metalinę dėžę. Pusketvirto metro ilgio ir pusantro metro pločio sumeistrautos dėžės apačioje pritvirtinti į ližes panašūs daiktai, kad ji tempiama sniegu gerai slystų.

Manoma, kad kontrabandininkai planavo ją prikabinti prie sniego rogių ir sukrovę iš Rusijos atneštas cigarečių dėžes tempti į Lietuvos gilumą. Šalia šio radinio aptiktos ir sniego rogių vėžės. Tačiau išsigandę pasieniečių cigaretes gabenti susiruošę asmenys to nespėjo padaryti, metė savo dėžę ir sniego rogėmis paspruko.

Automobilis ir dėžė saugomi Viešvilės užkardoje. Įvykis tiriamas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min