Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 25d. 13:09

Kontrabandininkas įkliuvo Baltarusijos, jo krovinys – Lietuvos pasieniečiams

Pasienis
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Pasienis

Pažeidėjas, gabenęs rūkalų kontrabandą, įkliuvo Baltarusijoje, jo krovinys – Lietuvoje.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad penktadienį VSAT Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pasieniečiai gavo pranešimą iš kolegų Baltarusijos, kad ties Šalčininkų rajono Pošalčio kaimu vienas asmuo perėjo į Lietuvos teritoriją.

Patikrinti nurodytos vietovės buvo išsiųsti užkardos patruliai su tarnybiniu šunimi. Netrukus keturkojis ant valstybės sienos linijos aptiko pažeidėjo pėdsakus, vedančius į Lietuvos teritorijos gilumą.

Už pusantro kilometro nuo pažeidimo vietos, Dundulės miške, pareigūnai aptiko keturias dėžes rūkalų „Premier Lights“ ir „Premier“. Visi du tūkstančiai pakelių cigarečių buvo paženklinti baltarusiškomis banderolėmis.

Nuo radinio vietos tarnybinis šuo VSAT pareigūnus nuvedė atgal prie valstybės sienos. Čia vėl buvo aptikti vieno asmens pėdsakai, šįkart vedantys į kaimyninę valstybę.

Apie tai patruliai pranešė kolegoms iš Baltarusijos Lydos būrio. Šie netrukus informavo, kad pažeidėjas sulaikytas. Pasak kaimyninės šalies pareigūnų, tai – Baltarusijos pilietis.

VSAT Varėnos rinktinėje dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Rastieji rūkalai laikinai saugomi Tribonių užkardoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min