Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kontrabandininkas pribloškė pasiteisinimais – pilna bagažinė rūkalų „savoms reikmėms“

Cigarečių kontrabanda
Cigarečių kontrabanda.
Šaltinis: 15min
0
A A

Varniuose kriminalistai sulaikė jiems gerai pažįstamą 29 metų Telšių gyventoją R.K. Jo vairuojamo „VW Vento“ bagažinė buvo pakrauta kontrabandinėmis cigaretėmis iš Baltarusijos. Telšiškis surezgė legendą, kad cigaretes iš Lenkijos vežasi savo reikmėms. Tokios versija pareigūnams pasirodė absurdiška.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnų rengiamos priemonės trikdo kontrabandinių cigarečių tranzitą. Apie tai praneša Šiaulių apskrities VPK atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė.

Balandžio 8 d. Varniuose kriminalistai sulaikė jiems gerai pažįstamą 29 metų Telšių gyventoją R.K. Jo vairuojamo „VW Vento“ bagažinė buvo pakrauta kontrabandinėmis cigaretėmis iš Baltarusijos.

Pareigūnai iš automobilio iškrovė 3000 pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Pareigūnai iš automobilio iškrovė 3000 pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Krovinio muitinė vertė siekė per 22 tūkstančius litų.

Telšiškis greitomis surezgė legendą, kad cigaretes vežasi savo reikmėms iš Lenkijos. Pareigūnams tai sukėlė šypseną, nes lenkai kartkartėmis apsilanko Lietuvoje, norėdami įsigyti nelegaliai į Lietuvą įvežtų baltarusiškų cigarečių, tačiau jiems dar neteko girdėti, kad jie prekiautų kontrabandinėmis baltarusiškomis cigaretėmis.

Šis vaikinas pasižymi pasiteisinimo versijų originalumu, tačiau jos būna labai jau neįtikėtinos. Kai Šiaulių pareigūnai jį sulaikė su kontrabandinėmis cigaretėmis vasario 14-ąją Raseinių rajone, jis jiems mestelėjo versiją, kad cigaretes veža vestuvėms. Kriminalistai labai nustebo, išgirdę, kad šiais laikais per vestuves vaišinama cigaretėmis.

Tąkart R.K. vairavo automobilį „Audi 100“. Detali automobilio apžiūra atskleidė dvi slaptavietes, prigrūstas kontrabandinių cigarečių. Viena slaptavietė buvo įrengta po variklio gaubtu, kita – sukonstruota, panaudojant erdvę už galinės sėdynės atlošo, kuro baką ir bagažinę. Slaptavietės talpino tris su puse tūkstančio pakelių cigarečių su Baltarusijos banderolėmis, kurių muitinė vertė buvo 27 tūkstančiai litų. 

Pareigūnai primena, kad Lietuvos ūkio ministro įsakymu žmogus gali gabenti ne daugiau 10 pakelių cigarečių, nepažymėtų Europos Sąjungos (ES) šalių banderolėmis Už didesnį tokių cigarečių kiekį gresia administracinė atsakomybė – bauda, kuri didėja proporcingai turimų cigarečių kiekiui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min