Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kontrabandininkė bandė įbrukti pareigūnams didelį kyšį

Litai, pinigai
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Litai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Įtariamoji, prekiavusi kontrabandinėmis cigaretėmis, Klaipėdos rajono Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjui bandė įbrukti didžiulį kyšį.

Pirmadienio ryta, apie 8 val., dirbant pagal specialų planą, Vėžaičiuose buvo sustabdytas automobilis „Mercedes Benz". Patikrinus automobilio bagažinę, atsarginio rato vietoje rasta ir paimta 220 pakelių cigarečių „Fest" su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Automobilio keleivė S.E.D. pareiškė, kad cigaretės priklauso jai. Jas įsigijusi savo reikmėms iš nepažįstamo asmens. Surašius daiktų paėmimo protokolą bei paaiškinimą, minėtai pilietei buvo įteiktas šaukimas atvykti į Klaipėdos r. PK, po to ji buvo paleista.

Pareigūnams tęsiant tarnybą, kelio Veiviržėnai–Vėžaičiai sankryžoje su Gedvydų gatve, 2011-08-22 10.30 val. prie policijos tarnybinio automobilio privažiavo automobilis „Mercedes Benz", iš keleivio pusės išlipo pilietė S.E.D, priėjo prie policijos automobilio vairuotojo pusės, kur sėdėjo tyrėjas, atidarė duris ir pradėjo įkalbinėti, kad būtų panaikinta medžiaga dėl cigarečių, už tai siūlė pinigų.

Pilietei kelis kartus paaiškinta, kad už pareigūno papirkimą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė, tačiau ji į tai nereagavo, toliau siūlė „susitarti" bei į uniforminio švarko kišenę įkišo susuktą ritinėlį su pinigais. Jame buvo 1400 litų. 

Moteris išsyk bandė pabėgti į savo automobilį, tačiau buvo sulaikyta ir pasodinta į tarnybinį automobilį. Apie tai nedelsiant pranešta policijos budėtojui. Į įvykio vietą iškviesta operatyvinė grupė.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min