Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kontrabandininkų gaudynėse Šalčininkų rajone pasieniečiai panaudojo tarnybinius ginklus

Šalčininkų rajone sulaikyti kontrabandininkai
VSAT nuotr. / Šalčininkų rajone sulaikyti kontrabandininkai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Panaudoję tarnybinius ginklus pasieniečiai Šalčininkų rajone po gaudynių sulaikė kontrabandininkų visureigį su 15 tūkst. pakelių cigarečių. Areštinėje atsidūrė ir nuo pasieniečių sprukęs Šalčininkų rajono gyventojas.

Trečiadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai Šalčininkų rajono Kurmelionių kaimo prieigose pastebėjo įtartiną visureigį „Mitsubishi Pajero“. Automobilis važiavo prie pat sienos su Baltarusija einančiu keliu Kurmelionys – Žaltūnai. Pasieniečiai nurodė visureigio vairuotojui sustoti, tačiau šis ignoravo VSAT pareigūnų reikalavimus ir padidinęs greitį nulėkė Žaltūnų kaimo link.

Pasieniečiai savo tarnybiniu visureigiu pradėjo vytis bėglį, tačiau gaudynės ilgai netruko. Dideliu greičiu sprukęs „Mitsubishi Pajero“ vairuotojas automobilio nesuvaldė ir už kelių šimtų metrų nulėkė nuo kelio.

Iš sustojusio visureigio iššokę du vyrai leidosi bėgti į netoliese augantį mišką. Jie nepaisė persekiojusių VSAT pareigūnų nurodymų sustoti. Vydamiesi pasieniečiai iš pistoletų į orą paleido 9 įspėjamuosius šūvius ir vieną vyrą pasiviję sulaikė. Tai – 37-erių Šalčininkų rajono gyventojas. Jo sėbrui pavyko pabėgti.

Paaiškėjo, kad nuo kelio nulėkęs „Mitsubishi Pajero“ buvo paruoštas didelio krovinio gabenimui – išimtos galinės visureigio sėdynės. Kontrabandininkai į jį sukrovė 30 dėžių, iš viso 15 tūkst. pakelių, cigarečių „Minsk Capital“, „Minsk 5 Superslims“ ir „Fest“ su baltarusiškais akcizo ženklais. Tokio krovinio vertė Lietuvoje su mokesčiais siektų 115 tūkst. litų.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min