Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 22d. 11:09

Kontrabandos slėptuvės – užglaistytuose automobilio šonuose

Kontrabandiniai rūkalai Medininkų kelio poste
VTM nuotr. / Kontrabandiniai rūkalai Medininkų kelio poste

Liepos 21 d. Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė kontrabandinių rūkalų už 21 tūkst. litų. Daugiausia jų sulaikyta Medininkų kelio poste.

Ankstyvą rytą iš Baltarusijos į Medininkų kelio postą įvažiavo mūsų šalies piliečio G. S. vairuojamas automobilis „Peugeot“. Pradėję nuodugniai tikrinti transporto priemonę, muitininkai prie jos užtruko net kelias valandas – mat iš automobilio dvigubame dugne, slenksčiuose ir sparnuose specialiai įrengtų slėptuvių teko ištraukti 1640 pakelių kontrabanda gabenamų cigarečių „Minsk“ ir „Fest“, kurių vertė juodojoje rinkoje viršija 12 tūkst. litų.

Nepraėjus nė porai valandų po „Peugeot“ sulaikymo, pareigūnai sustabdė patikrai dar du įtarimą sukėlusius automobilius, kuriuos vairavo Baltarusijos piliečiai P. P. ir V. K. Pradėję apžiūrinėti piliečio P. P. automobilį „Citroen“, muitininkai atkreipė dėmesį į kruopščiai užglaistytus automobilio šonus. Po nauju glaistu pareigūnai atrado įrengtas ir užmaskuotas slėptuves su cigaretėmis. Dar daugiau nelegaliai gabenamų rūkalų muitininkai aptiko ir automobilio slenksčiuose įrengtose slėptuvėse. Iš viso baltarusis gabeno daugiau kaip 600 pakelių cigarečių „Fest“ ir „Fest 7“ už daugiau kaip 4,6 tūkst. litų.

Patikrinę kito įtarimą sukėlusio baltarusio vairuojamą automobilį „VW Golf“, muitininkai iš automobilio stoge ir sparnuose specialiai įrengtų slėptuvių ištraukė beveik 500 paslėptų pakelių „Premjer“, kurios įvertintos daugiau kaip 3,5 tūkst. litų. 

Pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, nelegaliai gabentos cigaretės ir transporto priemonės sulaikytos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min