Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Muitinės pozicija: kova su korupcija sustiprins muitinę

Muitinė
Muitinės departamento nuotr. / Muitinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį ir trečiadienį bendros Muitinės departamento Tarnybinių tyrimų tarnybos (TTT) ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) operacijos metu Klaipėdos teritorinės muitinės Malkų įlankos jūrų uosto poste sulaikyti aštuoni tame poste dirbantys muitininkai.

Jie įtariami piktnaudžiavimu tarnyba. 

Muitinės departamento generalinio direktoriaus Antano Šipavičiaus teigimu, kovai su muitinės pareigūnų korupcija šiuo metu institucija skiria ypatingą dėmesį. Klaipėdos TM Malkų įlankos jūrų uosto posto pareigūnų sulaikymas – tai kruopštaus ir nuoseklaus Muitinės departamento Tarnybinių tyrimų ir Specialiųjų tyrimų tarnybos darbo rezultatas. Muitinės departamento vadovas yra įsitikinęs, kad aktyvi ir sėkminga institucijos kova su pareigūnų kyšininkavimu, piktnaudžiavimu tarnyba bei netolerancija nusikalstamų veikų padarymui, sustiprins muitinės autoritetą ir pasitikėjimą šia institucija, o sąžiningai principingai dirbantys muitinės pareigūnai galės pasiekti kur kas geresnių rezultatų.  

Šiuo metu yra sprendžiami klausimai dėl Klaipėdos teritorinės muitinės Malkų įlankos jūrų uosto posto įtariamų muitininkų nušalinimo nuo pareigų. Du, įtariama, nusikalstamas veikas padarę pareigūnai jau yra atleisti iš tarnybos Lietuvos muitinėje.

Per pirmuosius keturis šių metų mėnesius muitinės iniciatyva bei bendradarbiaujant su kitomis teisėsaugos institucijomis (STT, VSAT) išaiškinti 9 korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų atvejai, nustatyta 14 šių veikų padarymu įtariamų muitinės pareigūnų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min