Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kovinį filmą primenantys vaizdai Vilniaus apylinkėse: pasieniečiai šaudydami vaikėsi kontrabanda įtariamus bėglius

Kauno apskrities pareigūnai varžosi dėl geriausio viešosios policijos patrulio ir apylinkės inspektoriaus titulo
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Sulaikymas
Šaltinis: 15min
0
A A

Tikras vesternas užvirė ketvirtadienio rytą Vilniaus rinktinės pasieniečiams bandant sulaikyti tris kontrabanda įtariamus asmenis. Per sulaikymą vyko gaudynės beprotišku greičiu, buvo naudojami ginklai. Viskas irgi baigėsi tarsi koviniame filme – trims „blogiukams“ pareigūnai galiausiai uždėjo antrankius.

Ketvirtadienio rytą 15min.lt redakcija gavo skaitytojo laišką, kuriame rašoma apie įvykį Vilniaus rajone, Nemenčinės pl.

„Vaizdas buvo kaip iš kovinio filmo. Apie 6.40 val. važiuojant iš Nemenčinės link Vilniaus, prieš pat Miškonių gyvenvietę, automobilius dideliu greičiu pralenkė keturi dideli visureigiai. Du iš jų buvo su mėlynos spalvos švyturėliais, bet skiriamųjų ženklų nesimatė. Per vieno visureigio šoninį langą iki pusės išlindęs žmogus šaudė į priešais jį važiuojantį kitą visureigį. Girdėjosi skardų žvangėjimas. Miškonyse šią sceną nufotografavo stacionarus greičio matuoklis. Beveik privažiavus Antavilius, visureigiai stovėjo skersai kelio užtvėrę eismą, o ginkluoti vyrai, kaip supratau, iš vieno visureigio vijosi bėglius“, – redakcijai rašė skaitytojas.

15min.lt pradėjus domėtis šia istorija paaiškėjo, kad ketvirtadienio rytą Vilniaus rinktinės pasieniečiai bandė sulaikyti kelis kontrabanda įtariamus asmenis. Šie vengė patikrinimo, pareigūnams nestojo ir bandė sprukti. Nemenčinės pl. prasidėjo bėglių gaudynės.

Kaip redakciją informavo VSAT atstovas Giedrius Mišutis, po gaudynių du bėgliai buvo sulaikyti Nemenčinės pl. neprivažiavus Vilniaus.

„Tai buvo operacija, nukreipta prieš kontrabandą. Dar vienas bėglys taip pat ketvirtadienio rytą sulaikytas Vilniuje. Jį sulaikant buvo panaudotas tarnybinis ginklas. Iš viso sulaikyti trys tarpusavyje susiję įtariamieji“, – sakė G.Mišutis.

Daugiau šios operacijos detalių pareigūnai kol kas neteikia.

Gal ir jūs tapote šių sulaikymų liudininku? Gal spėjote nufotografuoti ar nufilmuoti gaudynes ir sulaikymą? Pasidalinkite savo vaizdais ir įspūdžiais su kitais 15min.lt skaitytojais. Viską siųskite adresu 15min@15min.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min