Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 12d. 14:40

Kovo 11-ąją Klaipėdos aplinkosaugininkai sulaikė kilpininką ir žeberklininką

Brakonieriai turėjo sukaupę įvairiausių įrankių
Klaipėdos gyvosios gamtos inspekcijos nuotr. / Brakonieriai turėjo sukaupę įvairiausių įrankių

Kovo 11-oji Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnams buvo darbinga. Klaipėdos rajone nustatytas asmuo, laikęs žeberklą, Kretingos rajone aptiktas pažeidėjas turėjo 8 kilpas gyvūnams gaudyti.

Asmeniui, kurio sodyboje Klaipėdos r. Klaipėdos aplinkosaugininkai rado draudžiamą žvejybos įrankį – žeberklą, surašytas administracinių nusižengimų protokolas ir gresia bauda iki 200 eurų.

Kretingos rajono miške prie kanalo pastebėtos žmogaus pėdos aplinkosaugininkus atvedė iki sodybos, kurioje buvo surastos 8 neteisėtai laikomos kilpos gyvūnams gaudyti. Aplinkosaugininkai patikrino aplinkui esančią teritoriją ir paspęstų kilpų neaptiko.

Už medžiojamiesiems gyvūnams gaudyti skirtų kilpų laikymą sodybos šeimininkui surašytas administracinių nusižengimų protokolas ir teks susimokėti baudą, siekiančią 860 eurų.

Klaipėdos gyvosios gamtos inspekcijos nuotr./Žeberklas
Klaipėdos gyvosios gamtos inspekcijos nuotr./Žeberklas

Diena anksčiau Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Klaipėdos rajone sulaikė žveją mėgėją, Minijos upėje neteisėtai pagavusį lydeką. Pažeidėjui surašytas administracinių pažeidimų protokolas ir teks sumokėti ne tik 300 eurų baudą, bet ir 720 eurų žalą žuvų ištekliams. Taip pat iš asmens paimtas pažeidimo padarymo įrankis – meškerė.

Aplinkosaugininkai primena, kad nuo sausio 1 d. iki balandžio 20 d. draudžiama žvejoti masalui naudojant žuvelę, o nuo vasario 1 d. iki balandžio 20 d. galioja draudimas gaudyti lydekas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min