Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 lapkričio 28d. 09:37

Krakių kaime neatidi vairuotoja prisivažinėjo: „Toyota“ – griovyje, „Renault“ – sudaužytas

Įvykio vietoje
LKPT nuotr. / Įvykio vietoje
Lapkričio 27 d., antradienį, pirminiais duomenimis, keliuose įvyko 13 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 16 žmonių. Partrenkti 5 pėstieji, tarp 4 pėsčiųjų perėjose partrenktų pėsčiųjų – nepilnametė mergaitė, taip pat eismo įvykyje buvo sužeistas nepilnametis dviratininkas. Vienas neblaivus pėsčiasis eismo įvykį sukėlė pats. Taip pat įvyko 3 susidūrimai sankryžose, nesilaikant važiavimo pirmenybės taisyklių.

Kaip praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba, per parą buvo užregistruoti 76 eismo įvykiai, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, daugiausia – nuvažiavimų nuo kelio (du tokius įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai), ir susidūrimų su priekyje važiuojančiais automobiliais, kas šeštas eismo įvykis įvyko susidūrus su laukiniais gyvūnais, daugiausia – stirnomis. Laimei, tokiuose įvykiuose žmonės sužeisti nebuvo.

Naktį iš pirmadienio į antradienį, 00.17 val., Panevėžyje, Klaipėdos–Kosmonautų gatvių sankryžoje, 31 m. vyras, vairuodamas automobilį „BMW“, važiavo degant leidžiamam, žaliam šviesoforo signalui ir partrenkė netikėtai į kelią degant draudžiamam šviesoforo signalui įžengusį neblaivų 33 m. pėsčiąjį. Vyrui nustatytas 2,09 prom., girtumas, dėl kojos ir rankos traumų jis paguldytas į ligoninę.

Ryte, 9.40 val., Mažeikių r., kelyje Mažeikiai–Kuršėnai, ties Krakių k., 46 m. moteris, vairuodama automobilį „Renault Megane Scenic“ išvažiuodama iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu „Toyota Prius“, kurį vairavo 43 m. vyras. Įvykio metu nukentėjo abiejų transporto priemonių vairuotojai, jie gydomi ambulatoriškai.

Prieš vidurdienį, 11.46 val., Vilniuje, A. Goštauto g., automobilį „VW Touareg“ vairavęs 32 m. vyras, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusiam automobiliui „VW Passat“, kurį vairavo 21 m. mergina, ir su juo susidūrė. Įvykio metu buvo sužeista pastarojo automobilio vairuotoja, dėl sužalojimu ji gydoma ambulatoriškai.

Beveik tuo pačiu metu, 11.50 val., Alytuje, Naujojoje g., prie prekybos centro esančioje pėsčiųjų perėjoje, automobilis „Ford Galaxy“, (pirminiais duomenimis, automobiliui nebuvo atlikta valstybinė techninė apžiūra), vairuojamas 62 m. vyro, partrenkė ir sužalojo 7 m. mergaitę, ėjusią per pėsčiųjų perėją. Nepilnametė dėl patirtų sužalojimų paguldyta į ligoninės reanimacijos skyrių.

Pavakarę, 16.15 val., Vilniuje, J. Kubiliaus g., nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje automobilis „Audi A6“, kurį vairavo 47 m. vyras, partrenkė 51 m. pėsčiąją, kuri dėl patirtų sužalojimų gydoma ambulatoriškai.

Jau sutemus, 17.50 val., krašto kelyje Joniškis–Žagarė–Naujoji Akmenė, tamsiame kelio ruože, automobilis „VW Passat”, kurį vairavo 19-metis vaikinas, partrenkė ta pačia kryptimi tamsoje dviračiu važiavusi 17-metį. Nepilnametis tamsoje vairavo dviratį ir nebuvo apsirengęs šviesą atspindinčia liemene, neturėjo atšvaitų. Dviratininkas dėl sužalojimų gydomas ambulatoriškai.

Vakare, 18.42 val., Vilniaus m., L. Asanavičiūtės–Sietyno g., sankryžoje, 44 m. vyras, vairuodamas automobilį „Kia“, išvažiavo iš šalutinio kelio, nepraleidęs pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Škoda“, kurį vairavo 27 m. vyras, ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Škoda“ vairuotojas ir kartu važiavusi 25 m. keleiviai, abu sužeistieji po suteiktos medikų pagalbos gydosi namuose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie 15min