Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 14:05

Kratą atliekantys pasieniečiai sulaikė kontrabandinį krovinį atgabenusį svečią

Kratos metu rastos kontrabandinės cigaretės
VSAT nuotr. / Kratos metu rastos kontrabandinės cigaretės

Raseiniškės namuose Pagėgių pasieniečiai atliko kratą, kurios metu rado kontrabandinių cigarečių bei nemažą pinigų sumą. Kol vyko krata, į namo kiemą įsuko kauniečio vairuojamas automobilis – vyras atgabeno dar vieną cigarečių siuntą.

Trečiadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių  rinktinės operatyvininkai Raseiniuose patikrino 50-metei moteriai priklausančio namo patalpas. 

Kratos metu  VSAT pareigūnai rado 589 pakelius cigarečių „Minsk City“, „Fest“ ir „Premier“ su baltarusiškomis banderolėmis bei cigarečių „Saint George“, „Jin Ling“, „Lifa“ ir „Bond Street“ su rusiškomis banderolėmis. Moters namuose aptikta ir 17 150 litų. Įtariama, kad šie pinigai ar jų dalis gauti iš neteisėtos prekybos kontrabandiniais rūkalais.

Kol Pagėgių pasieniečiai tikrino namą, į jo kiemą įsuko automobilis „Volkswagen Passat“, kurį vairavo 35-erių kaunietis. Išvydęs čia dirbančius VSAT pareigūnus, jis labai nustebo. Pasieniečiai patikrino mašiną ir joje rado 1500 pakelių cigarečių „Minsk Capital“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Ši krata buvo atlikta Pagėgių rinktinėje tęsiant anksčiau pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto sienos perėjimo.

Po apklausos namo savininkę ir vairuotoją pasieniečiai paleido. Kratos metu surastos cigaretės, pinigai  ir automobilis saugomi Pagėgių rinktinėje.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

09:53
28:20
02:00

RESTA 2019

Naviguok į ateitį

Sveikata

Atrask Latviją

Jauskitės gražūs

Parašykite atsiliepimą apie 15min